Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlenül egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlenül egoista lett a lány, egyszerűen, ilyen "élj a mának, khefélj/szhopj le mindenkit" típusú. Nem ilyen volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már komolyan rúgnám ezt a csajt, annyira megváltozott. életemet adtam volna érte, most meg már... elvesztette minden "értékét"....
2010. jún. 14. 23:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
ki volt ő neked, a barátnőd? vagy csak akartad, hogy legyen? szerintem jobb lesz, ha tovább lépsz, ahogy látom ő már elr.bancosodott...
2010. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egoista erre a legjobb szó. Mi történt vele?
2010. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
hát, nem barátnő, barát-barátnő, hogy fogalmazzam ezt meg... nekem engedett meg, mint srácnak, dolgokat, először... most meg már... hányok... pedig csak 16 lesz.
2010. jún. 15. 00:04
 4/50 A kérdező kommentje:
hát mi történt, mi történt, nem tudom... én próbáltam "megmenteni", nagyon sokszor felnyitni a szemét. még én lettem leb*szva érte.
2010. jún. 15. 00:06
 5/50 anonim ***** válasza:

lehet ha beszélnél vele észhez térne :) ha nem ilyennek ismerted meg, nyílván nem ez az igazi énje

én csak annyit tudok tanácsolni, hogy tereld a helyes irányba :)

nekem ez szokott segíteni ha 'elkanászosodok'(dehülyeszó)


amúgy ki ő neked?:)


15/l

2010. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

:S

lehet hogy sértően mondtad el neki

2010. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
én próbálok, de utál engem, azért, mert én felhívom az ilyenekre a figyelmét, és én nem hagyom, hogy a legtöbb roha dék ribanc barátnője belevigye a dolgokba, de ezért én már "uralkodni" akarok felette, meg ilyeneket mond... meg persze bánt érte, hogy mit szólok bele a dolgaiba.
2010. jún. 15. 00:08
 8/50 anonim ***** válasza:
vagy pedig már a menthetelen kategória...
2010. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
ő nekem mindennél többet jelentett a világon.
2010. jún. 15. 00:09
 10/50 anonim ***** válasza:
nem érzi hogy ez rossz lenne...neki így jó, jólérzi magát...tuti nemfogja fel mitcsinál...de majd egyszercsak kopp lesz..akkormár visszasírná magát
2010. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!