Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt házasok! Van nosztalgi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt házasok! Van nosztalgia bennetek a tiniszerelmek, tini-/egyetemsitakori szerelmek, plátói szeelmek iránt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs mert vele élek :-)
2015. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut, hogy hú de "szerelmes" voltam ebbe meg abba a srácba, de nosztalgia nincs, nem is lehet, hisz ezekkel a "szerelmekkel" még csak két szót se váltottam soha. A férjemmel a középiskola idején jöttem össze, ennek éppen 10 éve.
2015. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt. Már nincs.
2015. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, egyáltalán nincs. Ha eszembe juttatják, összefutok az illetővel, akkor nyilván átfut az agyamon, hogy egyszer szerelmes voltam belé, utána pedig azzal a lendülettel hátra is hagyom ezt a gondolatot.


Okkal lett vége mindegyik kapcsolatnak és habár volt egy igazán komoly, boldog kapcsolatom a férjem előtt, még azon sem szoktam nosztalgiázni.

2015. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha átfut az agyamon, de ennyi, és ennél soha nem több. Néhány után hálas vagyok, hogy vége lett, mert ha nem már régen elvált boldogtalan ember lennék felnőtt gyerekekkel.
2015. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Plátói szerelmem sosem volt. Igazából én csak 23 évesen tapasztaltam meg a szerelmet.
2015. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valami nosztalgia azert maradt azokbol az idokbol,talan azert mert tobbe nem talakoztam hozza hasonloval.
2015. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!