Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Akik ilyen menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akik ilyen menő srácokkal vannak, azok közül van értelmes is, vagy csak én nem találkoztam még olyannal?

Figyelt kérdés
Nem hiányzik nektek, hogy néha beszélgetni is tudjatok a másikkal dolgokról?

2015. szept. 9. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Kiegészítőként hordják egymást, mint más a sálat.
2015. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Csak mert valaki kifelé "menő" (mit is értesz ezen pontosan?), már nem is lehet értelmes?
2015. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Másfél évig jártam egy "menő" sráccal (ezen pontosan nem tudom, mit értesz, de ránézésre gondolom, róla is ezt mondanád, hogy ilyen tipikus- jóképű, magas, izmos, tudod, a szokásos). Nem mondanám üresnek, abszolút lehetett vele értelmesen beszélgetni. Volt reális világlátása, érdeklődési köre, művelt volt, intelligens, jó társaság. Mindemellett sem bunkó, sem hűtlen nem volt.


Csak azért, mert ránézésre gondolsz valamit, nem biztos, hogy ugyanaz a séma mindenkire vonatkozik.

2015. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, mit értesz menő srác alatt? Majomkodó pózer divatb. uzit, gazdag apuci kisfiát, vagy olyat, aki úgy menő, hogy könnyen barátkozik, népszerű, ért a nők nyelvén, szórakoztató, nyílt, központi figura? Utóbbiak között nagyon sok értelmes van.
2015. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
ennek a kapcsolatnak nincs sok értelme jól megsexuálja a hmcs a csajt oszt csá ! a csaj meg villoghat a barátnőcik elött az alfahímmel irigységet kelltve ezel
2015. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én azokra a menőkre gondoltam, akik pénzesek, szülők által van pénzelve természetesen, minden nap más csaj kicsi lelkét ápolja, és ismertem ilyet párat, volt aki a hónapok nevét nem tudta sorjában. :D Talán egyik még értelmesnek számított. :)
2015. szept. 9. 12:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Én őket nem tekintem menőnek csak elkényeztetett kölyöknek. :-)
2015. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de a csajok szemében ezek a legmenőbbek úgy gondolom
2015. szept. 9. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
aki törödik kedveskedik a nőkkel az nem kell nekik aki sz@rba se nézi őket az kell nekik ezt jó ha tudomásul veszed!
2015. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát, nem tudom, felszínes csajokkal ne foglalkozzatok. Nekem mindig (tiniként is, és most 30 évesen is) az számított menőnek, aki könnyen szót ért az emberekkel, nem szőrszálhasogató a stílusa, lehet vele beszélgetni, nem gubózik be a négy fal közé, maga erejéből küzd a céljaiért, és nem másokra mutogat állandóan, aki megoldást keres a problémákra, nem bűnbakot, akit nem mások tolnak előre. Az, hogy ki milyen divatot követ, már nem menőség, hanem egyéni ízlés kérdése (no meg a kínálat... én meg vagyok lőve a lábméretemmel pl... van olyan cipő, ami nagyon tetszik stílusra, de kilépek belőle, nem tudok olyat venni).
2015. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!