Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Akik ilyen menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akik ilyen menő srácokkal vannak, azok közül van értelmes is, vagy csak én nem találkoztam még olyannal?

Figyelt kérdés
Nem hiányzik nektek, hogy néha beszélgetni is tudjatok a másikkal dolgokról?

2015. szept. 9. 11:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9-es igaz lehet, én is ezt tapasztalom.
2015. szept. 9. 14:09
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egyszer volt ilyen barátom, akit tömtek pénzzel szülei + dolgozott is néha, és ebből is félretett. Elvileg "menő" volt, modellkedett is vagy mi a szösz, meg sok nővel volt. Értelmesnek értelmes volt, rengeteg dologról lehetett vele beszélgetni, sok mindenhez értett. Azért lett vége, mert elviselhetetlen, hisztis természete van, plusz emellé még frusztrált is, tele volt tüskékkel, amiktől nem volt hajlandó megválni, inkább levezette a környezetén. Nekem meg ilyen pasi nem kell. :)
2015. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

attol fugg, mit nevezel menonek. Ha olyat, aki nepszeru, m "divatosan" oltozkodik, nagy a szaja, es megmondja a tutit (a tipikus alfahim), akkor az szamomra nem meno.

Nekem az a meno, aki jol nez ki, sportos, nem azzal villog, ami rajta van, ami a resze, es el lehet vele beszelgetni. Amugy, az igazi menok nem a figyelem kozeppontjaban vannak. Azok a menok csak szanalmas figyelemhajhaszok...

1 evig voltam egyutt Mo egyik legkeresettebb modelljevel anno, es meg sem mondta volna rola az ember, m nem ezzel villogott tarsasagban. Nyelveket beszelt, olvasott es muvelt srac volt es felfogta, h a modellkedes csupan ideiglenes zsebpenz. Azota vezetoi pozocioban van, es soha nem azzal kemenykedik, h valah o volt Gucci reklamarca...

2015. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ezeknek az egyéneknek nem is kell villognia, villogsz te is helyettük, h kivel voltál együtt, meg a többiek is tudják, h nem egy észlény a srác, de a pénze miatt a helyi menő csávó.

ha már villognia kell, meg mondogatnia, h ő kicsoda, vagy micsoda, vagy mije van, az már nem menő, de ezekről ránézésre lehet tudni, h pénzesek, és ez miatt lesznek többnyire menők, azt érzem.

2015. szept. 9. 16:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem jártam menő sráccal, de az osztályomban voltak páran. Eléggé változó. Volt olyan, aki nagyon buta volt, és kb. csak a foci érdekelte meg az, hogy Hugo Boss ruhákat vásároljon, de olyan is, aki annak ellenére, hogy már tizenévesen elég jó körökben mozgott (apja elég sikeres rendezvényszervező volt, ő elkezdett besegíteni, sok pénzes arcot ismert meg, bulizott meg minden), nagyon művelt, és józan paraszti esze is bőven van.

Jó, az megint más kérdés, hogy én 8osztályos elitgimibe jártam, így azért az osztály jó része elég intelligens volt, plusz volt a pár butább...


Az megint más kérdés, hogyha kifejezetten ezekről a swagyolo zseléshajú-ecsetfejű féloldalas baseballsapkás kis flegma gazdag gyerekekről beszélsz (mert ugye menő nemcsak ez lehet), hát azoknak a nagy része nyilván nem egy Einstein, mert kb. mindent megkaphat, úgyis körbeugrálják, lehet, már állás is megvan neki apu cégénél, minek kell neki fejlődnie...

2015. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!