Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence0324 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba de ő valószínűleg ő már belém nem . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát az egész kb 3 hónapja úgy kezdődőt hogy volt egy nagyon aranyos lány akink épp szerelmi bánatban szenvedett és én volt olyan rendes hogy elkezdtem vele beszélgetni,probáltam vidítgatni meg minden amit ilyenkor csak el lehet képzelni,és én úgy éreztem hogy sikerült is valamilyen szinten helyrehozni az érzelmeit ez a beszélgetés kb 1 hónapig tartót..Még ekkor semmit sem éreztem ő iránta de ahogy teltek múltak a napok éreztem hogy valami kezd megváltozni kettőnk közt jó értelembe,a napok 24 órájába egymással beszélgettünk akárhol is voltunk és ekkor már éreztem valamit iránta amit ő is viszonozott, minden jól haladt kettőnk közt és egy álom kezdet megvalosulni bennem hogy találtam egy normális lányt akit nagyon szeretek és aki engem is nagyon szeretet,de ezután jött a fekete leves valami hirtelen megváltozott benne és éreztem hogy napról napra kezdünk eltávolodni egymástól amit én nagyon nem szerettem volna és foggal körömmel harcoltam érte de mind hiába,asztmondta hogy neki időre van szüksége meg hogy nyugodjak meg nem lesz vége. Ez volt kb 3 hete azóta folyamatosan romlót a kapcsolat kettőnk közt és már 1 hete nem is beszélünk,én úgy érzem hogy képbe jött egy másik fiú de ő ezt erősen tagadja. Kérlek segítsetek normális válaszokkal hogy mitévő legyek hagyjam a fenébe vagy próbáljak meg még jobban küzdeni érte? mert én még mindig örülten szeretem. :(
2015. szept. 13. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Soha nem tetszettél neki, csak kihasznált, hogy valakinek a vállán kisírhassa magát.
2015. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!