Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki 22 évvel idősebb nálam. Nagy a szexuális vonzerő kettőnk között, állandóan csak csinálni akarja. Egyik nap volt hogy kb 14 szer egy egész este plusz egy reggel alatt csináltuk. Már a végén alig tudtam menni de neki is vége volt. Szóval ennyire erős a vonzerő folyton csak azt akarná meg valamilyen szinten én is. néha megállunk de ha olyan helyen vagyunk hogy kettesben. Akkor tuti hogy rám száll mint a madár az ágra :P Kezdek bele szeretni ez a probléma és tartok hogy ő nem szeret eléggé, lehet csak a szexet szereti, meg lehet talál mást hiszen messze lakunk egymástól. Sose védekezik és olyan pózban akarja állandóan ami nem túl kedvező a nőnek... gyerek szempontjából. Én még nem akarok gyereket. Túl korai lenne.. Mi a véleményetek ennyi korkülönbséggel működhet? Engedjem el magam szeressem nyugodtan talán ő is szeretni fog... Mindig csak azt mondja hogy kedvel és tetszem meg hasonlók... khm én már majdnem azt mondtam neki hogy szeretem. Félek ha kimondom akkor hogy reagál. Nem akarok csalódni.

2015. szept. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy teherbe esel-e, nem pózfüggő... ha nem akartok gyereket, akkor az a minimum, hogy védekezzetek!

És hát eléggé úgy tűnik, hogy nincs rád tekintettel, csak a saját élvezete a fontos neki...

2015. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Szerintem nem lesz neked ebből sok jó.
2015. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csalódni fogsz.
2015. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem vonzerő, hanem kangörcs. És csak idő kérdése, hogy terhes legyél. Nyugodj meg, onnantól kezdve nem fog keresni többet.
2015. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon úgy tűnik tényleg hogy csak játszadozik velem én viszont valahogy belezúgtam és most teljesen kikészültem lelkileg.
2015. szept. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!