Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzom a nőket akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a nőket akkor amikor nem akarok kapcsolatot?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Üdv,Sziasztok ! Ahogyan írtam a kérdésben is akkor vonzom amikor nem akarok párkapcsolatot.Mintha fordítva működne a világ.Könnyen elkezdődik egy beszélgetés,ő is önmagát adja én is minden rendben megyen.Végül megadja a telefonszámát,vagy azt mondja,hogy máskor is beszélgethetnénk,vagy találkozhatnánk.Ekkor én meg azt mondom.Tudod én nem akarok kapcsolatot.

2015. szept. 20. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem görcsölsz rá a dologra, laza vagy és ez sokaknak bejön. Plusz a nőkben is működik a hódítani vágyás ösztöne.
2015. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mágnes vagy!
2015. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert lehet, hogy amikor éppen kapcsolatban vagy, nem is akarod igazán azt az adott kapcsolatot!

De csak tippelek.


A világ jól működik, csak mi alakítjuk úgy, hogy megnehezítjük a saját helyzetünket.

2015. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
velem az szokott lenni, hogy ismerkedek egy lánnyal, akkor még minimum egy akar valamit tőlem(ha nem több). de egyébként meg le se szarnak, ha meg szakadok se. mint a meló. vagy semmi, vagy 3helyen kellene lennem egyszerre.
2015. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A válaszokat olvasva több gondolat is megfordult a fejemben.

Mivel eldöntöttem,hogy most egy ideig nem akarok kapcsolatot,és ez alól nincsen kivétel így azzal a típusú nővel is beszélgetek aki az esetem lenne...lásd példa Sandra Bullock :) Barna haj ,barna szem,formás test :) Egyébként 37-éves vagyok. :)

A 4. válaszoló amiről ír az az a tipusú nő akinek előtte is tetszettél,csak amikor látja,hogy másik lány jött be a képbe akkor el indul benne a na na na ezt a pasit én akarom nevű lemez :D

Az 1. válaszoló is jól látja,ilyenkor nem görcsölök mert nincsen tétje...

A 3. válaszoló úgy írja,hogy nem érzem jól magam ha kapcsolatban vagyok...Igaza lehet.Én pl nem szeretem ha felhívnak,hogy merre vagyok.Főleg ha mondjuk egy nap 3x felhív.Meg az hogy kivel vagyok.Általában ezzel szokták felhúzni az agyamat a nők egy kapcsolatban.És egyik sem hiszi el,de mindig csak azt az egyet szerettem akivel jártam.De mégis az volt a szakítás oka hogy féltékenyek voltak.Én meg azt mondtam,hogy jó akkor hagyjuk ezt.

Valójában ezért nem megyek bele kapcsolatba,mert már a legelején leszögezném,hogy Figyelj ide nincsen senki más,és ne hívogass,hogy merre vagyok,meg kivel ! Ez a bizalmatlanság jele,és velem szembe ne legyél bizalmatlan ! Ha én veled járok az azért van mert komolyan gondolom...

2015. szept. 20. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel eldöntöttem,hogy most egy ideig nem akarok kapcsolatot,és ez alól nincsen kivétel


Lesz kivétel, majd ha valakibe beleszeretsz - és kívánom is, hogy így legyen.

2015. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Éni s hasonlóan vagyok, harmincas nőként. Nem akarok kapcsolatot, viszont nagyon tetszik egy kollégám. Tartok tőle, hogy ő is kedvel engem, mert keressük egymás társaságát, sajnos vonz már egy ideje engem is. De pár hete visszafogtam magam és igyekszem elkerülni, de így sem jó. Viszont ha rákérdezne, bajban lennék, hogy nem akarok kapcsolatot. Melóhelyen a kapcsolat nekem nehéz és az is, amit írtál, ellenőrzés, bizalmatlanság. Én elengedtem az aktuális palimat mindig sörözni, sosem problémáztam, hogy megy a haverokkal, sosem hívtam, hogy mi van már? Ez viszont probléma volt náluk, zavarta, hogy engedékeny vagyok. Viszont vissza is elvárom, hogy ne kelljen időre hazaérnem.


Kérdező, ez biztos azért van, ahogy a többiek is írják, hogy nem görcsölsz rá, nincs tét, mint sokaknál. Te az életben is szerintem ilyen vagy, nem toporogsz, ha sorba kell állni, várni kell a buszra rettenetesen sok időt, 2 percet... Nem lesz gyomorfekélyed...

2015. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyi kapcsolatba sosem mentem bele.Az a többi embert is zavarja."Ezek itt csókolóznak..." Még jó,hogy nem dugnak... Nekem nem azért kell a szabadság egy kapcsolatban hogy barátokkal,haverokkal legyek.Mondok egy példát.Kettőig dolgozom például.15:00 kor nem vagyok otthon,mert magamtól elmentem mondjuk múzeiumba.Vagy a Duna paton nézem a folyót vagy a túl parton a fákat.Miért ? Mert számomra az jó hely gondolkodni.Én horgászi sem a halért megyek...Hanem mert ott úgy gondolkodhatok hogy senki sem zavar.És azt mondom,hogy horgászni mentem.Sorban állás nem gond,mert tudom hogy hol mikor vannak sokan,és akkor megyek amikor nincsen hosszú sor.Kétperc várakozás buszra vonatra nem nagy idő.Viszatérve a sorban állás klaszikus fajtája mindenkit bosszant,és feszülté tesz...A sorban állás lélektana...
2015. szept. 26. 08:06
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Amit úgymond példaként mondtál, annak mi köze van egy kapcsolathoz?
2015. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!