Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném túl magamat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magamat a gyerekkori gondjaimon?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Van egy lány akit lassan 2 éve kedvelek.

Nagyon szép, okos, és kedves lány, mindenki őt szeretné az osztályban. Engem első osztálytól gimnázium másodikig durván szivattak az iskolában, apám elhagyott, szegények voltunk gyerekkoromban. Most minden jó, ráadásul a lány barátnői, ismerősök, mindenki azt mondja hogy kedvel engem. De ahányszor együtt vagyunk, idegesíteni kezd a lány, nem bírok vele lenni. Csak arra tudok gondolni hogy egy ilyen emberbe mint én hogyan szerethet bele egy ilyen tökéletes csaj.


Nem tudom ezt az érzést leírni, mert az idegességgel együtt nagyon szomorú vagyok ilyenkor. Ma nagyon megbántottam szegényt, és ennek véget szeretnék vetni.



#lány #idegesség #ázsiai #gyerekkori bajok
2015. jún. 3. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass különböző pszichológiai, önfejlesztő, elengedésről szóló könyveket ebben a témában. Továbbá felkereshetsz egy pszichológust is a problémáddal.
2015. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
neked is valszeg a fájdalom a komfortzónád, a jót nem tudod elfogadni. És inkább szart csiálsz magadnak, csak csalódni ne kelljen.
2015. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lelki sérült vagy, menj pszichológushoz, mert így nem fog a lány melletted maradni.
2015. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy szeret valaki
2015. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:

haragszol rá mert ő szeret.

nem azért haragszol inkább mert ő nem az apád?

vagy mert nem vagy az ő helyében..hogy őt mindenki szereti.(hidd el neki is megvannak a maga gondjai amiket nem ismersz)

mmint hogy is mondjam, szeret, de ezzel már nem oldja meg a régi bajaidat, úgymond, túl késő jött, előbb kelett volna.

de ez nem az ő hibája...és mondok valamit, nem is a tiéd.

nem tehetsz arról h apukád elment, és 20 éves korig kb mindenkit szivatnak a társai, még a menőket is, csak ők elrejtik, vagy visszaszólnak...

2015. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek, igyekszem betartani amit irtatok.
2015. jún. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!