Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét?

Figyelt kérdés

A pasimmal szakitofelben vagyunk es az a bajom vele hogy: uralkodo tipus es ha nincs az amit o akar vagy ha nem adok neki igazat akor megver es sosem ker erte bocsanatot hanem jogosnak erzi azota nem bantalmazza az anyjat hanem csak civakodik vele amiota velem van.

Es mivel en no letemre nem tudom ot meg verni igy nincs mas fegyverem arra hogy magamat meg vedjem csak ha rendorsegen feljelentem latleletet veszek a sebeimrol es utana megint bant mert azt se erzi jogosnak. Az en barati koromben elo adja magat manipulativan beszel es van amikor letagadja hogy bant van amikor nem de olyankor elkezdi sorolni az okait hogy en felhuzom ot es nem bir olyankor magaval azert ver meg. Es mennyire felszines ember hogyha en rola panaszkodok a barati koromben akkor meg vedi magat es nem turi hogy nekem adjanak igazat folyton ellenem uszit a bbaratokat anyamat mindenkit ha tehetne akor a fel varos elott befeketitene es porig alazna mindenkinel es van egy olyan erzesem hogy az uj nojenek is engem pocskondiazna :( de en nem tehetnem meg ugyan ezt mellette senkinek erzem magamat allandown elnyom engem. Azt se ertem mert jobb neki velem haboruzni minden nap mikor velem el egyutt es mert nem az anyjaval teszi mert az anyja feszt ellenszenves velem hogy elvetem tole a fiat es az anyja azt ajkarja hogy versengjek vele a fiaert hogy ki tud jobban fozni jobban vezetni a haztartast es jobb barmiben mert mindent ossze hasonlit magaval amit en teszek. Es ot nem erdekli hogy az anyja mennyit baant es art nekem ugy kezeli hogy nem az o dolga. Meg hogy mas pasik sem tudnak donteni az anyjuk es parjuk kozt. Furan gondolkodik de szamara nem fura sosem veszi eszre magat.



2015. jan. 31. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Hozd a benzint, és amikor alszik, locsold le és gyújtsd fel.

Én felmentelek.

2015. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Aranyom, ne rinyálj! Te választottad ezt az agresszív állatot párodul, tehát most ne sírjon a szád. Biztos az ilyen agresszív, domináns bunkókat keresed, hát akkor élvezd ki minden egyes pillanatát, hiszen így a jó meg az izgi, képzeld el milyen unalmas lenne egy normális férfival, aki szeret, törődik veled, és eszébe sincsen megütni. :-D
2015. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
A másodikkal tökéletesen egyetértek.
2015. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés jellegét. Nem kell neki mondani az égvilágon semmit, pakolj össze, aztán távozz, hagyj ott egy cetlit neki, hogy hagyjon békén, ne keressen, ha meg mégis megteszi, hívd ki rá a rendőrséget zaklatásért. Őrüljön, hogy nem ül már jó ideje sitten.
2015. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak sokszor jar az a fejemben hogy mas novel is ilyen lenne vagy csak velem ilyen mert nincs aki megverje amiert engem bant es meg jogosnak erzi es fel van haborodva ha vissza utok es amikor o duhit fel es bantani akarom akkor nekem jon es bant hogy nekem nincs jogom hozza. Koztunk sosem lesz egyenloseg.

Es amikor szakitok vele elkoltozok tole ossze jonnek massal akkor meg lebeszeli a pasit rolam es meg feltekenykedik de mire ez az ember nem szeret nem tudom mert akar de nem szeret mert akit szeretunk nem bantalmazzuk es meg jogosnak veljuk es meg kepes mijdenutt magat vedeni engem meg szegyeniteni es folyton uralkodni akar felettem nekem semmi fegyverem nem lehet ellene csak neki.

2015. jan. 31. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért őt választottad? M.i.é.r.t.?
2015. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert "nő".
2015. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert a kapcsolat elejen mast mutatott azt hazudta sosem bantana engem. Kedves arcat mutatta es addig volt velem jo fej amig kinem mondtam szeretem utana mar kijott a valodi ene a sertodekeny balhes magas igazsag erzetu felszines pasi aki minden helyzetben magat vedi es azt hiszi neki van igaza aki engem.vedeni mer azt addig beken nem hagyja amig o oldalara nem all bele beszeli hogy en vagyok.a szemet nem o.
2015. jan. 31. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
👌👌👌👌
2015. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor SZENVEDJ ha neked ez a jó, az ilyen nő megérdemli a sorsát.
2015. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!