Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tartjátok valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok valamilyen szinten a kapcsolatot az exeitekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen form¨˘ban ¨Śs mi¨Śrt? Bar¨˘tok maradtatok, vagy csak ¨Śvente 2-3 alkalommal ¨Źrtok neki(k)?J¨Ž 0‹2tlet bar¨˘tkozni az exszel? Nem n¨Śztek r¨˘ ,,m¨˘shogyan " mint egy sima bar¨˘tra, haverre?

2015. okt. 12. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Eleinte azt hittem jó ha barátok maradunk, de tévedtem. Ők nem tudtak barátként tekinteni rám, hiába minden. Lett nekik új barátnő, az sem oldotta meg a gondot. Volt amelyikkel évekig voltunk barátok, aztán közölte hogy ő ezt nem bírja tovább mert többet akar.

Az aktuális barátaim meg persze mindig féltékenyek voltak az exre akivel jóban voltam... ez sem túl jó.

Azt hiszem jobb megszakítani minden kapcsolatot.

2015. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utoljára 5 éve volt, hogy beszéltem valamelyikükkel. Amikor beszéltem velük, akkor sem én hívtam őket. Soha. Egyáltalán nem hiányolom a társaságukat, pedig egyikükkel sem vagyok haragban. Ha két ember kapcsolata egy szintet lép visszafelé, akkor nem is tudnak egymással tovább bazsalyogni. Ha tudom, hogy akivel beszélek, azzal régebben sokkal szabadabban, sokrétűbben és tabuk nélkül beszéltem, akkor nincs kedvem már csak udvariassági köröket futni. Az embernek tudnia kell méltósággal elengedni a másikat, és ehhez az is hozzátartozik, hogy véglegesen is ki kell tudni lépni az ex életéből, hogy ne nehezítsük meg a dolgát.
2015. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyikkel egy ideig tartottuk a kapcsolatot, aztán úgy elmaradt.

Olyan igazi barátság nehéz már utána, még akkor is, ha már elmúlt a szerelem mindkét részről. Talán az a kivétel, ha alapból barátságnak indult, amit megpróbáltak a párkapcsolat szintjére emelni, de nem ment, tévedés volt, de még a barátság működik.


Másképp kicsit furcsa. Még csak nagyon sztorizgatni sem lehet a múltról anélkül, hogy nem futnánk kellemetlen témákba. Meg a barátság olyan, hogy ha valami problémája van a barátomnak, én ha tudok megyek, segítek, vigasztalom.

Az meg egy új kapcsolatban kicsit rosszul jön ki, hogy egyik este odaszólok a páromnak, hogy most megyek, mert az exem (akivel nagyon jó barátok vagyunk) el van keseredve, vigasztalgatnom kell úgy egy fél éjszakát.


Kivételes esetekben fenntartható az ilyen barátság, de ritka.


Olyanról többről tudok, hogy még évekig felköszöntötték egymást az ünnepeken, meg néha ráírtak egymásra, hogy mi újság, de ez maximum haveri viszony, tán még annak is kevés és ezek is elmaradnak idővel.

2015. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
akivel nem úgy váltunk el h csúnyán, azokkal jóban vagyunk.
2015. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Nem.

Szerintem nem lehet rendes barátság az ilyenekből.

2015. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akitől van a lányom, kénytelen vagyok.

A többivel néha beszéltem pár szót, de már megszakadt minden. Nem is bánom.

2015. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:
NEM.Nincs értelme.
2015. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem bírtam tovább elviselni.
2015. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!