Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az itt kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az itt kialakuló szerelmekről?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van itt olyan aki itt ismerte meg párját?

Ha igen mióta tart, hogyan kezdődött?



2015. okt. 14. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is elmondhatom magamról, hogy az interneten keresztül szerelembe esők táborát gyarapítom. Manapság már nem olyan egyszerű személyesen ismerkedni, mert mindenki a telefonját bújja, vagy egyszerűen csak a saját dolgával van elfoglalva. Szórakozóhelyeken pedig szinte esélytelen tartós kapcsolatot kialakítani, márpedig a kérdésben szerelemről volt szó. :) Nyilván fontos szerepe van a személyes találkozóknak, hiszen személyesen sokkal könnyebb megismerni a másikat, mint néhány e-mail, fotó alapján. De nincs abban semmi rossz, hogyha az internet segítségével talál egymásra két ember.
2015. okt. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt innen barátom. 5 hónapig voltunk együtt kb. Először csak sima beszélgetésnak indult, mert látta egy kérdésemet és azzal kapcsolatban irt üzenetet, aztán tovább beszéltünk. De egyébként megbántam, nem voltunk egymáshoz valók..
2015. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!