Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes férfiak! A párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes férfiak! A párotok a legszebb nő az életetekben, vagy láttok nála szebbet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán van bárkinél szebb. Szó szerint, mert ma ez a legszebb holnap az. Akibe szerelmes vagyok, az jön be a legjobban, úgy összességében, mint nő. De minden további nélkül fel tudom sorolni a szépséghibáit. Ezek egyike sem kiábrándító, ez a lényeg. A kisebb hibák inkább emberibbé teszik.
2015. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig az aktuális barátnőm a legszebb a világon. :P
2015. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet, h velem van baj, mert abban a pillanatban nem érdekel másik csaj, nem figyelem, h ki szép, meg ki nem az, ha van bnőm.
2015. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

Uram azt válaszolta h is-is xd

Hiába tudom h nem én vagyok a legszebb nő a világon; azt tudom, h nem lenne mással és ezzel én is így vagyok.

2015. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Amióta barátom van, nem ltezik nála jobban kinéző, helyesebb pasi. Nem nézek meg másik pasit, mert abszolút nem érdekelnek. Az én barátom sem néz meg más csajt. Nem azért, mert korlátozva van, hanem mert hidegen hagyják, egyszerűen nem érdekli őt a másik nem. Most mondhatjátok, hogy azért mondom ezt, mert amikor vele vagyok, nem nézi őket, de mi szinte mindig együtt vagyunk, úgyhogy ez a ráció bukta :) Valakinek nem elgíti ki az igényeit a párja, valakinek igen. Nem, mi nem nézzük meg az étlapot, ez a mondás baromság és csak kifogás :) 5 éve vagyunk együtt, 2 éve házasodtunk össze.
2015. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Imádom a szép nőket. Eddigi szerelmeim jó része, épp ezért, gyönyörű nő volt. Az igazság viszont az, hogy ez mind csak a kezdeti időszakban számít. Mindenkinél van szebb, ráadásul idővel, ahogy egyre több hibát vesz észre az ember, a "szép" már nem is annyira szép. Egészen idáig csak a külsőről beszéltem, de ez mind nem számít, mert a szerelmem, a társam, a barátom velem lesz még nagyon sokáig, és csúnya, ráncos öregasszony lesz. Akkor is számíthatunk majd egymásra. Szóval a kérdésedre válaszolva: Nem, a párom közel sem a legszebb nő a világon, de nekem rá van szükségem, neki pedig rám :)
2015. okt. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ő a legrondább, dagadt is meg ronda!

37 f

2020. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!