Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen srác megváltozhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srác megváltozhat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiú, az évfolyamtársam (végzősök vagyunk).

Az érzelmi intelligenciája eléggé alacsony, a nőket lenézi (az anyukája kiskorában elhagyta őt, azóta gazdagabbnál gazdagabb férjei/szeretői vannak, a fiát csak anyagilag támogatja). Az apja sem foglalkozott különösebben vele. Szóval mindig azt tette, amit akart.

Ismertem a "hírnevét", de vele nem beszéltem addig, amíg össze nem jött a volt legjobb barátnőmmel. Akkor azt hittem, hogy tényleg megváltozik, nem az egyéjszakás kalandokat keresi, 10 hónapot együtt is voltak és mi ketten nagyon jóban lettünk. Aztán kiderült, hogy folyamatosan csalta a legjobb barátnőmet, így a barátságunk egy időre megszakadt. Utána összevesztem a legjobb barátnőmmel és mi megint elkezdtünk beszélgetni, ez a helyzet van lassan egy éve. Én megmondtam neki, hogy nem tudok rá úgy nézni, mint pasira, szóval nekem ő csak egy nagyon jó barát. Először azt hittem, felfogja, de folyamatosan nyomul.

Félreérthető dolgokat mond/ír.

Elkezd ölelgetni az iskolában, megfogja a kezemet (ha olyan állapotban van, akkor mást is szeretne).

Múlt szombaton együtt aludtunk és mondtam, hogy maradjon a saját térfelén, ne kezdjen el álmomban sem ölelgetni, se hozzám bújni. Aztán reggelre csak úgy ébredtünk fel, hogy átölelt, közben meg állította, hogy először én feküdtem a karjára.

Múltkor nagyon sokat ivott és elkezdte mondani, hogy csak én szeretem igazán, mindenki más csak érdekből van mellette, nem akar elveszíteni majd a gimi után és hasonlóakat mondott.

Többször szerelmet vallott különböző helyzetekben, most is kérdezte, hogy táncolok-e vele a szalagavatón és én folyton lekoptatom, mert viccnek fogtam fel ezeket. De múltkor mondta, hogy meglepődnék azon, hogy én kosaraztam ki és tiportam az önbecsülésébe a legtöbbször életében.

De ő is gondolhatja, hogy nem fogok komolyan tervezni egy olyan fiúval, aki az összes (!!) közeli barátnőmmel lefeküdt, vagy kavart. Nekem többet ér a barátság. Néha úgy érzem, hogy ezt felfogta, máskor pedig azt veszem észre, hogy a nyakamat puszilgatja.


2015. okt. 19. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"máskor pedig azt veszem észre, hogy a nyakamat puszilgatja" Ha nem akarnád, nem hagynád. Engem még fogdosni sem tudtak soha, mert van reflexem és méltóságom. De inkább az utóbbi.

Egyébként nekem is alacsony az érzelmi intelligenciám, de ez nem az. Ettől még az ember tud emberként viselkedni. A szülei sem hibáztathatók mindenért, mert nekem pl. rosszabbak voltak ennél, mégse lettem tahó. Bocs a saját példáért, dehát most na.

Én egy ilyen szutyok embert biztos nem tartottam volna meg a barátaim között. Neked egyértelműen talonban van, ha ennyit foglalkozol vele.

"Elkezd ölelgetni az iskolában, megfogja a kezemet (ha olyan állapotban van, akkor mást is szeretne).

Múlt szombaton együtt aludtunk és mondtam, hogy maradjon a saját térfelén, ne kezdjen el álmomban sem ölelgetni, se hozzám bújni. Aztán reggelre csak úgy ébredtünk fel, hogy átölelt, közben meg állította, hogy először én feküdtem a karjára. "

Már ne is haragudj, de kit áltatunk. Akivel ágyba is bújsz, annak utána azért se reklamálhatsz, ha esetleg föl is csinál álmodban...

Ne kerülgessük a forró kását, nedvesedik rá a bugyid, csak van egy csöppnyi eszed, ami még visszatart, hogy be is engedd őt oda. Ha így folytatod, valószínűleg megtörténik majd, amit mindketten akartok.

A legjobb lenne, ha lekoptatnád, de ez csak egy "baráti" jó tanács.

2015. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hagyom, hogy puszilgasson, de van, hogy elkezd ölelgetni és azt még hagyom. Utána azt veszem észre, hogy puszilgat és akkor próbálok arrébb menni.

Alapjáraton rendes, meg akiket tényleg szeret, azokért bármit megtesz.

Nyáron pl. 7 órát vezetett miattam egyhuzamban, ha hajnal 3-kor hívom fel valamiért, azonnal ráér. Pl. mikor a volt barátnőjével (a legjobb barátnőmmel) összevesztünk, akkor nagyon kivoltam. A sráccal régóta nem beszéltem, azt sem tudtam, hogy mi van vele, de találkoztunk egy szórakozóhelyen és látta, hogy baj van. Hajnal 6-ig beszélgetett velem és utána is folyamatosan programokat szervezett, hogy elterelje a figyelmemet és ne legyek szomorú. Szóval azt az időszakot csak miatta vészeltem túl, mert a barátnőim is ott voltak, csak nekik más a sorrend. Nem azt mondom, hogy ők rosszabbak lennének, csak mások.


Én nem szeretnék tőle semmit. De tényleg. Ránézek és nem vonzódok iránta, vagy bármi. Nekem más fiú tetszik (másba vagyok belezúgva) és ez a fiú tényleg csak jó barát.

Meg nem egy olyannal szeretném elveszíteni, aki azt csinálja, hogy miután megvolt neki egy lány, levegőnek nézi...

2015. okt. 19. 22:27
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Ne add alá a lovat olyannal se, hogy hagyod, hogy ölelgessen. Főleg ha tudod, hogy tovább is fog menni ennél. Így persze, hogy nem hagyja abba, mert nem vagy következetes és nem húzod meg a határokat. Legyéél határozott és ő is máshogy fog ehhez a dologhoz hozzáállni.
2015. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!