Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! egy kisebb ideje már együtt vagyok a barátommal, de nem vagyok biztos benne, hogy szerelmes vagyok, eddig mindent megbeszéltünk de van olyan dolog ami mostanában mindig eszembe jut és NEM HAGY NYUGODNI.

A megismerkedésünk elején ő azt mondta, hogy nagyon fontos neki a külső illetve a nemiség, hogy ''jó'' legyen a szex. Sőt egyszer előfordult, hogy képet akart tőlem kérni, amit én felháborítónak tartottam. Attól félek, hogy ő csak azért van velem együtt, mert megfelelek az ideáljainak, nem azért, mert tényleg szeret, persze ezt nem kérhetem számon tőle.

Nos én is nehéz eset vagyok még sosem tudtam egy komoly kapcsolatban helyt állni, szerettem azt, hogy magányosan töltök estéket és ezt a barátomnak is elmondtam.megértette. Előtte 5 nap egymás után zsinórban találkoztunk és én ezt már sokalltam, így nem is lehet saját élettel rendelkezni.

A lényeg most, hogy úgy érzem, hogy nem szeret, legalábbis ÉN mondtam ki először azt, hogy én szeretném őt, sőt eleinte tartózkodó volt, nem is viszonzott. és nekem most úgy tűnik azért találtak viszonzásra az érzelmeim, mert megfelelek neki (külsőleg, nemileg, MÉRETILEG), arra már rájöttem, hogy ő nincs megelégedve magával és az is elfordult, hogy olyan gyerekes kérdéseket tett fel, hogy megfelel-e nekem...hadd ne részletezzen...milyen szempontból is..

Ez olyan dolog sajnos amit nem tudok megbeszélni, mert akkor úgy is azzal jönne, hogy nem hiszek neki, vagy nem bízok benne. Mit tehetnék, egyáltalán szerelmes vagyok, vagy nem?



#thisisloveornot?
2015. okt. 26. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt a számot, ha így érzel, szerelmes vagy:


https://www.youtube.com/watch?v=N8SMl0n5AHY

2015. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, ő pedig 24 és férfi* ez lemaradt és előre is köszi a válaszokat tanácsokat!
2015. okt. 26. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A dal erre az esetre is érvényes.
2015. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem nem, ezzel a boldogsággal és a cserfességgel a levegőben, biztos, hogy nem rendelkezek, mint ami az Ámor nyila dalt jellemzi.


Inkább ez igaz rám:

https://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA


Give me love like her..

bárcsak valaki engem is eltalálna egy ''nyíllal''.

2015. okt. 26. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat...
2015. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy szerelmes, mivel nem bizol benne elegge. Csak erzel valamicsket iranta, es talan o is irantad. Valoban fontos neki a kulso. Ha csak az szamit nala, akkor nagyon gyerekes eretlen (nem ferfi hanem) fiu.
2015. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!