Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet a két csaj egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a két csaj egy pasi hármas szex?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a barátom flörtöl a facebookn más lányokkal pl. olyannak írt mocskos szexuális üzenetet akivel nem találkozott, egy másiktól elékérte a telefonszámát és szintén flörtölt vele. Bocsánatot kért én elfogadtam de arra gondoltam felajánlom neki, hogy csináljuk hármasban valakivel! Nagyon szeretem, de szeretném, ha tudná, hogy őszintén elmondhat mindent. Én így is jobban tudom, hogy kivel járok. Valahogy erre rá akarom világítani azért gondoltam, hogy a hálószobába hívok még egy lányt vagy többet akár.

2015. nov. 1. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önmagad megalázása én feláldozása lenne, ha ezt bevállalnád. Ha a pasid ilyeneket csinál, hogy mások felé kacsintgat a neten, akkor ott már nincs miről beszélni, valószínűleg már nem akar veled lenni.
2015. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Na jah mint a sajtból készült üst.
2015. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A hármas szexet az csinálja, aki maga is vágyik rá. De csak azért, hogy elkerüld a megcsalást... nincs értelme. Baromi rosszul éreznéd magad.

Inkább keress olyan társat, aki megbecsül.

2015. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nyitott kapcsolatban élek, és meglepő a taktikád. :D

22/F

2015. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha stabil a kapcsolat és mindkét fele izgatja akkor még akár jó is lehet, de a ti esetetekben nagyon nem. Legyen már büszkeséged...
2015. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
ez az, inkább dobd és legyél velem, rám fér már 1 kiadós szex
2015. nov. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Álomcsaj! :)
2015. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs egy testvéred?

Válaszolva, jó ötlet de emellett kommunikáció nem maradhat el!

2015. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

SZerintem ez kamu! Alapvetően jól hangzik ez nekünk h 3ast akarna a csaj ilyen felállásban.....de ha csaj ilyet akar akkor biztos szeret engem?! Mert csak ha fordított esetben képzelem el nem hinném!

(Viszont ha szórakoztok nem szeretitek egymást nincs semmi ilyen kapcsolat akkor biztos jó buli! )

2015. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél nyitott erre a dologra és izgatja, akkor akár jól is elsülhet (ahogy más szexuális fantázia is). Azonban a pasid nem hármas szexre vágyik, csak a hátad mögött kacsintgat másokra. Hogy meddig menne el ezekben a kacsintgatásokban azt nem tudom, de attól, hogy bevesztek egy harmadikat nem fog ezzel leállni.
2015. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!