Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet a két csaj egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a két csaj egy pasi hármas szex?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a barátom flörtöl a facebookn más lányokkal pl. olyannak írt mocskos szexuális üzenetet akivel nem találkozott, egy másiktól elékérte a telefonszámát és szintén flörtölt vele. Bocsánatot kért én elfogadtam de arra gondoltam felajánlom neki, hogy csináljuk hármasban valakivel! Nagyon szeretem, de szeretném, ha tudná, hogy őszintén elmondhat mindent. Én így is jobban tudom, hogy kivel járok. Valahogy erre rá akarom világítani azért gondoltam, hogy a hálószobába hívok még egy lányt vagy többet akár.

2015. nov. 1. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
NEM! Biztos út a szakításhoz. Tutira mondom neked, egy ilyen akció után 6 hónapon belül kalap,kabát lenne...
2015. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont, hogy nem jó ötlet.


A hármas szex még egy stabilnak gondolt kapcsolatot, házasságot is képes szétrombolni, nemhogy ezt, ami nektek van. Főleg, hogy te miatta akarod, megpróbálni megakadályozni a megcsalást, nem azért, mert annyira vonzana a dolog (vagy legalábbis, nem mondtál ilyet). A barátod persze nyilván nagyon örülne neki, de a jelek szerint ő nem erre vágyik így kifejezetten, inkább a másokkal szexelésre, nélküled.

2015. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a kapcsolat mindkét félen, a köztük levő kommunikáción és helyzetek kezelésén múlik. lehet kapcsolat, ahol bejön egy ilyen lépés és lehet olyan, ahol nem. egyformán függ mindkét féltől (sőt a harmadiktól is). hallottam már olyan kapcsolatról, ahol a feleség hívja a prosikat a férjének, vagy olyanról, ahol pl mindenki mással él szexuális életet, egymással meg nem és mégis boldogan működik a kapcsolatuk.


azt nektek kell egymással tisztázni (sok beszélgetéssel, meg sok szavak nélküli kommunikációval is), hogy kinek mire van szüksége, mik az igények, mik a vágyak. egyáltalán nem biztos, hogy ha monogámiára kényszeríted, azzal megtarthatod, de az sem biztos, hogy azzal inkább megmarad melletted, ha bármit megengedsz neki. azt kell tisztáznotok, hogy kinek mire van szüksége a másiktól, ki mivel tud együttélni és hogy amit megbeszéltek, az a gyakorlatban mennyire működik.

2015. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
egyetértek, sok beszélgetés stb, meg hogy szét is tud rombolni kapcsolatokat, de ha egyszer már a kapcsolatból kitekintget a csaj, akkor ez már nem az a szitu, akkor ezt már kezeni kell, ha megértő vagy, és belemész, mindketen, mindhárman jól járhattok, mert ha már mások számét kéregette, meg ilyesmi, akkor az már nem stabilannyira.bár lehet akár az is, de ezt a megbeszélés hozhatja, és esetleg a hármas kipróbálása, ha előtte tisztázzátok, hoggy mi van ha mindkettőtöknek jó volt, hogy lesz a folytatás... vagy ha egyiknek nem ,akkor mi lesz. és ehhez tudjátok-e magatokat tartani, ill ő kaarja e majd. én egyenlőre irigyellek, múlt héten voltam először életemben két csajjal ,anygon jó volt...
2015. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na mi lett a vége? Megtörtént a hármas?
2015. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!