Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szimpatikus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szimpatikus a barátom legjobb haverjának. Úgy érzi, mintha elraboltam volna tőle. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Ő eleve olyan, hogy nem szokott közös programokat csinálni a barátnőjével, nekik külön életük van, de én és a barátom nem ilyenek vagyunk. A legjobb barátja igazából nem is akar megismerni, mondván: nem én vagyok a barátja...


Barátom legjobb haverja (X) tartott egy bulit Pesten, szombaton. (Barátommal suli miatt péntek estétől, vasárnap reggelig tudunk együtt lenni, máskor tanulunk) Mondtam neki, hogy nem-e mehetek? Azt mondta X, hogy hát nem tudnék ott aludni Pesten, mert hozzá már nem férek be, csak a barátom. (Nappaliban van egy kanapé, de azt lusták szétnyitni...) Mondtam, hogy Pesten én ott tudok aludni barátnőmnél, de ne ne, ne menjek, mert csak fiúk lesznek.

Mondtam barátomnak, nem érdekel, akkor menjen el. El is ment és mit tapasztalt? Kedves Y, X legjobb Pesti haverja elhozta a barátnőjét, amit X rég tudott.

Ezek szerint konkrétan rám nem volt kíváncsi.

Ez egy éve volt, azóta bárhova hívjuk barátommal (ahol én is ott vagyok), sosincs kedve. Nem tudom miért, pedig próbálok vele jóba lenni őszintén, megnyílni, de nem hagyja.



2015. jún. 1. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki,te már rég elfelejtetted az egészet,régen is volt.

Mivel szereted a barátod és ő a legjobb haverja,szeretnéd jobban megismerni.

Ha van barátnője, szervezz egy dupla randit.

2015. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg neki hogy te nem ellenseg vagy es hogy ne nehezitse meg a baratod eletet azzal hogy folyton kiter ahivas elol. Nezzen ra a barstodra X ha igaz barat akkor a haverja boldogsaga fontos neki. Velem hasonlo tortent a legjobb baratnomet dobta a fiuja es o teljesen osszetort. Most megint osszejottek en meg megfenyegettem a sracot. A baratnom nem haragszik mert szeret engsm es tudja milyen a stilusom plusz hogy igazam volt es csak jot akartam de azota nem tudunk talalkozni 4-en ( ok a baratom meg en) mert figyelni kell hogy a pasikanak ne kelljen velem talalkozni. Szanalmas... Pukkafjon meg az ilyen

18/L

2015. jún. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, te mindent megpróbáltál. A továbbiakban nem a te dolgod intézkedni az ügyben, hanem a barátodnak.

Neki kell beszélni a barátjával. De úgy látszik, a barátodat ez a helyzet nem zavarja.


Nálunk nem volt soha ilyen probléma, de emlékszem rá, mielőtt a férjem bemutatott a barátainak, én is féltem, hogy mi lesz, ha nem fogadnak el. A férjem erre azt mondta, hogy akkor nem igazi barátok.

Na, erről van szó.

Nem kell a barátod barátjának szeretnie téged, de legalább olyan szinten illene elfogadnia, hogy ne tiltsa már meg, hogy egy-egy bulira elkísérd a barátodat.

2015. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én simán beszélnék X-szel külön. Face, telefon, akár személyesen is, ha úgy alakul, bár az nehezebb... talán egy hosszú levél a legegyszerűbb. Leírni ezeket, hogy sajnálod, hogy nem vagytok jóban, nem szeretnél közé meg a párod közé állni, tudod hogy a barátság fontos blabla... de ugyan legyen benne is annyi, hogy viseljétek el egymást legalább a párod kedvéért, mert ugye mind a ketten fontosak vagytok neki...

Ennél többet nem tudsz tenni. Ha nem reagál, vagy másképp értelmezi, kiforgatja, akkor nincs értelme erőlködnöd. (Azért párodnak szólj, ha felveszed a kapcsolatot a sráccal, ne érezze azt, hogy a háta mögött alkotsz.)

2015. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, jók az ötletek, ment a zöld.


Mondjuk én hiába beszélek vele, mert nem tud megnyílni, elég felszínes ember. Nem mondja meg őszintén mit gondol, csak azért, hogy ne legyen vita, inkább elhallgat dolgokat, vagy valótlant állít.


Egyszer rákérdeztem valamire, hogy nem-e zavarta? azt mondta: dehogy. Aztán pár nap múlva visszahallottam, hogy igenis zavarta, csak nem akarta elmondani, nehogy kiakadjak rá, vagy ilyesmi. (X elmondta az anyjának, az anyja elmondta a barátom anyjának, ő a barátomnak, barátom meg nekem, (persze ezt senkinek sem szabadott volna tovább adnia))



Lehet csak bebeszélem, de ő sokat veszekszik a barátnőjével, mert a barátnője olyan típus és ezért előle is elhallgat dolgokat. Lehet úgy véli minden nő ilyen (mert az anyukája is eléggé veszekedős), ezért nem mer semmit mondani, nehogy összevesszen velem és emiatt is a barátom megharagudjon rá és ez a barátságukra menjen. De lehet nem így van, csak agyalgatok itt. :D

2015. jún. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!