Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy szimpatikus férfiról kiderül, hogy ragaszkodik hozzád, az mennyit jelent?

Figyelt kérdés

Ha ezt megtudod, akkor benned ez létrehoz bármit is?

Adott egy kölcsönös, baráti szimpátia, de kiderül, hogy a férfi nagyon ragaszkodó, és csak a lány létezik számára, az egy nőnek mennyit jelent? (Manapság.) Megindítja-e belül, és fontos-e neki ez, vagy ez csak egy jó tulajdonság, de nincs olyan erős súlya? (Figyelembe véve, hogy a mai világban mi az, amit már kapcsolatnak neveznek, mennyit számít ez?)


2015. júl. 30. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokat jelentene. :) Bár kérdés, hogy milyen értelemben ragaszkodik a férfi.
2015. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát, ragaszkodik... :D


Vonzódik, kötődik, de ezt nem tolakodóan, agresszívan, hanem kicsit titkon, mert nem akar nyomulni, de mégis egyetlen nőnek tart, és a többiek nem érdeklik.

Számon tart rólad dolgokat, ezt visszamondja. Érezteti, hogy fontos vagy. Mindezt nem ragacs módon, nem nyálasan, mégis úgy, mint aki őszintén csak veled tudja elképzelni.

2015. júl. 30. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Na egy ilyennek nagyon őrülnék. :)
2015. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva van is nálam ilyen, de így konkrétan nem mondja ki, hogy csak én vagyok neki, viszont a viselkedéséből erre következtetek. Ugyanakkor sajnos még mindig tartok attól, hogy csak haverkodik.


Szóval ha van nálad egy lány akinél így viselkedsz, az nagyon jó. :) Az ilyen teljes mértékben bejön a nőknek, lányoknak, de vigyázz nehogy azt higyje, hogy csak haverkodsz. :)

2015. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom. :) Ez a baj igen, hogy nem akarok tolakodni sem, meg bizonytalanságban tartani. Ezért használom ki azokat a helyzeteket, amikor küldhetek olyan információt, gesztust, amiből én kifejezem ahogy őt látom. Kell majd konkrétan lépni, de amíg ő nem reagál ezekre valamit, csak "nézi a műsort", addig az egész nem halad. Nem akarom, hogy ő lépjen, ez nekem megalázó lenne. Viszont be van fagyva amikor véletlenül leszólítom, úgyhogy így nehéz megállapítani, hogy fogadná. Lehet, hogy csípőből elhajtana, még akkor is, ha amúgy belement volna, csak a pánik miatt ösztönösen "nem!" a válasz. Inkább lassan haladok, várok rá, hadd oldódjon, vagy legyen még helyzet, zaklatni nem szeretném.
2015. júl. 30. 10:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Másrészt, más lánnyal meg nem beszélek egyáltalán. Főleg nem hosszan.
2015. júl. 30. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így teljesen rendben van.

Esetleg hívd el kávézni valahova, ezt simán be lehet tudni baráti kávézásnak is, szóval ha véletlen el akarja utasítani fel tudod hozni, hogy csak barátilag hívtad volna :)

Ha viszont elmegy veled, máris tudod, hogy nyitott rád. :)

2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokat.:)

De velem is van egy pasas aki mikor tesz vmi csípős megjegyzést totál lefagyok pedig örülök neki, aztán később csak ideges leszek magamra hogy hülyén reagáltam meg kihagytam egy helyzetet, mikor meg én lépek ő fagy le...aztán rá egy napra megint közelít akkor én fagyok le...ez így megy már egy éve. Nem tudom akar e vagy mi van de nagyon pontot kéne tenni a mondat végére mert már jó lenne tudnom hogy mi van akar e vmit. Szerintem te lépj, mégis te vagy a pasi.

2015. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Amit írsz, nem ragaszkodásnak hangzik, hanem incselkedésnek. :) Nem mintha azzal baj lenne, de ez inkább kötekedés, mint az, hogy vki számon tartja a másik dolgait. Én nem szívesen szórakozok senkivel, csak ha egyértelmű, hogy nem ismerkedés lesz belőle.
2015. júl. 30. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!