Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély arra, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy ha vonzódsz valakihez, akit szinte nem is ismersz, és tudod, hogy összeilletek, kívánod, hiányzik, akkor fordítva is működik az a bizonyos kémia?

Figyelt kérdés
Tehát csak akkor érzed a kémiát, ha a másik is jeleket küld feléd és vonzódik hozzád?

2015. nov. 14. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

1. nem tudhatod, hogy összeilletek-e

2. ez csak "vágy"

3. te érezheted, hogy a te részedről van kémia, de ez semmit sem jelent, csak azt, hogy neked tetszik!

2015. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered őt, találkoztok, és ő is érzi, nála is van kémia, akkor azt a találkozásokkal le kell tudnod venni. Azt őt figyelve be tudod azonosítani.

Testbeszéd, illetve érzed.

Nekem nemrég volt ilyen, és konkrétan mikor belenézett a szemembe, belül lángra kaptam.

És igen, ő is érezte, csak nálunk egyéb okok miatt ez annyiban is maradt sajnos.

2015. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nálam is valami hasonló van.:) nagyrészt ezért is tettem fel a kérdést.
2015. nov. 24. 11:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
két nagy plátoi érzésemből mindkettő hatalmas szerelem lett, sokkal nagyobbak, mint amikor x-edik találkozás, beszélgetés után szép lassan elkezdtem érez(get)ni valamit és kialakult a szerelem.azok nem lettek akkora érzések sose.. szoval pont ellentétes a tapasztalatom, mint több itteni vélemény. a kémiára : hát mivel létezik beteljesületlen szerelem és beteljesületlen plátoi szerelem, ezért nem mindig kölcsönös a kémia. nekem a plátoiaknál mindkettő be is teljesült és mindkettőnél volt kölcsönös kémia is, illetve még azt is mondhatjuk, hogy mindkettő kölcsönös plátoi szerelemnek indult részemről és részükről is.
2015. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Mert a gyönge legény azt hiszi, ha rànéz a leànyra rögtön őtet szereti" volt egy haverom ő nézte tàvolról a lànyt meg beszélte a hülyéségeit neki néha és azt hitte egyszer csak szerelem lessz belőle hàt nem lett
2016. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!