Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ennyire hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ennyire hogy zavarhatja 4 év?

Figyelt kérdés

Magamról:19 éves fiú vagyok dolgozok, érett felfogású.

A lány 23 egyetemre jár albérletben lakik, munkatársam kb 4 hónapja.

Nos sokat beszélünk meg minden,probálkozok nála de, nem sok sikerrel. Zavarja a 4 év úgy gondolja (részben helyesen) azt mondja gyerek vagyok. A külsővel minden rendben 22 nek titulálnak/tituláltak melóhelyen, neki teljesen jó. Nem tudom felfogni hogy ennyire számít 4 év, azt mondja éljek gondolom bulizzak stb, hát az meg van. Szerintem az az oka hogy volt egy 3 éves kapcsolata a srác 16, ő 20. Márciusban lelépett azzal hogy élni akar. Éa bennm is csak a kudarcot látja... Mellesleg nem érdekel a korosztályom nincs egy normális csaj sem, ami meg akad az foglalt vagy "jobb" kell neki.Pedig sportos testem van és tudok ékezetet tenni telefonon. :D Azt mondja neki komoly kapcsolat kell, hát nekem is. De a 4 év mitt és a felfogásom miatt... hát nehéz eset. Nem tudom mit tehetnék mint valami fóbia a 4 számtól való félelem.Lehet japán a csaj :D (A japánok félnek a 4-es számtól mert a kiejtése hasonlit a haláléhoz 4=si,halál=shi.)



2015. nov. 15. 02:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Es meg humoros is vagy:)
2015. nov. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
100%

Ne erőltesd. Nem azt mondom,hogy add fel!

Csak sokszor akkor kezdesz el kelleni,amikor nem nyomulsz,nem erőlteted.

2015. nov. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 opened paradise ***** válasza:
Ne szavakkal mutasd,hogy érett vagy,inkább lássa.
2015. nov. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Csak 4 hónap. Ennyi idő alatt nem derülhet ki számára, mennyire vagy komoly.

Adj időt neki a kiismerésre!

Tudod. Lassú víz partot mos! :)

2015. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

a 4est is shinek írják :) ugyanaz a két szó.


amúgy igen, ne szavakkal bizonygasd hanem tettekkel

2015. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miféle tettekkel lehetne ilyet bízonyitani.
2015. nov. 15. 09:20
 7/21 A kérdező kommentje:
Régebben sok atrocitás ért és emiatt könyebben kapom fel a vízet, de ő nem szereti az erőszakot semmilyen formában, mégha önvédelem is, és én ezen kibuktam elvárná hogy ne védjem meg ha belé/belénk kötnek iszonyatos módon naiv.
2015. nov. 15. 09:24
 8/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolja, állitja be hogy emiatt vagyok érettlen mivel nem tűröm el ha megaláznak, alsóbbrendűnek hangoztatnak azt is mondja hogy ebből látszik hogy gyerek vagyok, lázadő időszaknak hívta de az már megvolt.
2015. nov. 15. 09:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Zavarja, fogadd el. Engem egyáltalán az is zavarna, ha én lennék nőként az idősebb egy kapcsolatban, teljesen mindegy, mennyi korkülönbséggel.
2015. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ebben a korban sok a 4 év, de a felfogásotok is különbözik. Én sem lennék olyannal, aki agresszióval kezeli a konfliktusait, ez meg nem korfüggő. Személyiségben, gondolkodásban, értékrenben is passzolni kellene, és ez nálatok nincs meg. Eleve te 19 évesen dolgozol, ő egyetemre is jár... Valószínű, hogy tanultabb társat képzel el maga mellé...
2015. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!