Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ennyire hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ennyire hogy zavarhatja 4 év?

Figyelt kérdés

Magamról:19 éves fiú vagyok dolgozok, érett felfogású.

A lány 23 egyetemre jár albérletben lakik, munkatársam kb 4 hónapja.

Nos sokat beszélünk meg minden,probálkozok nála de, nem sok sikerrel. Zavarja a 4 év úgy gondolja (részben helyesen) azt mondja gyerek vagyok. A külsővel minden rendben 22 nek titulálnak/tituláltak melóhelyen, neki teljesen jó. Nem tudom felfogni hogy ennyire számít 4 év, azt mondja éljek gondolom bulizzak stb, hát az meg van. Szerintem az az oka hogy volt egy 3 éves kapcsolata a srác 16, ő 20. Márciusban lelépett azzal hogy élni akar. Éa bennm is csak a kudarcot látja... Mellesleg nem érdekel a korosztályom nincs egy normális csaj sem, ami meg akad az foglalt vagy "jobb" kell neki.Pedig sportos testem van és tudok ékezetet tenni telefonon. :D Azt mondja neki komoly kapcsolat kell, hát nekem is. De a 4 év mitt és a felfogásom miatt... hát nehéz eset. Nem tudom mit tehetnék mint valami fóbia a 4 számtól való félelem.Lehet japán a csaj :D (A japánok félnek a 4-es számtól mert a kiejtése hasonlit a haláléhoz 4=si,halál=shi.)



2015. nov. 15. 02:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már ezek is megfordultak a fejemben.Most egy darabig hanyagolom a témát.
2015. nov. 15. 20:31
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem kezelem agresszióval csak általában megemelem a hangom.
2015. nov. 15. 20:35
 13/21 anonim ***** válasza:
ha megemeled a hangod az agresszív és primitív. üvöltözés nélkül is el lehet rendezni mindent
2015. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De nem üvöltözés XD Egyszerűen picit morcosabb lesz a hangszínem, de már egyeseknek az is agresszíó ha érvelek az állításom mellett..
2015. nov. 15. 22:14
 15/21 anonim ***** válasza:

Akarva vagy akaratlanul nem tudtok különbséget tenni az üvöltés és a hagngszint megemelése között?


De ettől még igazuk van a hozzászoloknak!

1. A hang megemelése -még 1x! nem üvoltés!- is az agresszio jele.

2. Nem ártana indulatkezelés!


Ezt most a lánytol függetlenül mondom!

2015. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Amikor már az ember jó ideje veszekedik,nem lánnyal!!! lánnyal szemben sosem emeltem és nem is fogom megemelni a hangomat sem.Szóval esélytelen hogy őt bántsam sőt!! ez nem indulatkezelési probléma.Egyszerűen ha igazam van akkor igazam van ebben nincs kivétel,nem egy állatként kell elképzelni...No meg ennyi erővel fél Magyarországot ellehetne küldeni,főleg a drukkereket.
2015. nov. 16. 11:37
 17/21 A kérdező kommentje:
És nem nem HANGSZÍNT,mélyebb lesz a hangom jobban hangsúlyozok,hogy jobban hasson a mondanivaló.Nem úgy kell elképzelni hogy üvöltözök teljesen szelíd normális ember vagyok,de engem is feltudnak kúrni főleg ebben a világban de nem változok állattá és örülnék ha ez eljutna az agyatokig.Az meg hogy levezetem az esetleg dühömet egy oszlopon a magam baja,embert akkor sem fogok megütni egy kis elméleti vita miatt.
2015. nov. 16. 11:40
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarunk meggyőzni, látom én is ez lehetetlen. Az agresszió nem csak lámpa oszlopok csapkodása. Verbálisan, testbeszédben is megnyilvánulhat.

Az pedig hogy érzed neked van igazad ...

Makacsság? El kellene fogadnod, hogy ez néha csak vélt igazság. Hidd el egy idő után terhes az embereknek -a lány is igy lesz vele- az olyan, akinek "mindig minden körülmények között igaza van"!

Főleg! Elkezdünk egy idő után azon gondolkozni, hogy miért kérdezel? Ha mindig neked van igazad!

2015. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy igazad van. Nekem sincs igazam. A világ nem fekete, vagy fehér, mindenkinek saját igazsága van, a saját élményei, tapasztalatai, világképe, benyomásai alapján. Amit te fehérnek látsz, azt más simán láthatja feketének és mindkettőtöknek lehet igaza.

Aki a vitát a másik legyőzésének tekinti, az agresszív. Négy más típusú konfliktuskezelési mód létezik ezen kívül (alárendelő, elkerülő, kompromisszumos és konszenzusos).

Én a magam részéről az utóbbi kettőt preferálom, és csak olyan emberrel tudok közelebbi kapcsolatba kerülni, aki hasonlóan van ezzel.

Neked jogod van az általad preferált konfliktuskezelési módot alkalmazni, de a másiknak meg joga van úgy dönteni, hogy ez alapján távolságot tart tőled.

2015. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem tagadom,makacs vagyok ha magam nem is látom de érzem.Az utolsó két hozzászolás nagyon jó.Őszintén engem tudományos nézetből könnyebb meggyőzni.Köszönöm a válaszokat. Agresszíót válthat ki kiskori konfliktus folytonos elnyomás?Az állatok is azok lesznek ha elnyomják őket,bár mi emberek lennénk.
2015. nov. 17. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!