Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a legjobb barátoddal/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb barátoddal/barátnőddel ugyanabba az illetőbe szeretnétek bele, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Már az elején tetszik mindkettőtöknek, de amíg nincs semmi, addig nem is vagytok féltékenyek rá.

De mi van akkor ha az egyik összejön a kiszemelttel?

Nyilván a másiknak nagyon rosszul esne, de mit lehet tenni? Ezért felbontani egy barátságot?

Esetleg ha ilyen már megtörtént valakivel ..szívesen meghallgatom, hogy mi történt, mi lett a "vége" a történetnek, vagy hogy törődött bele a másik, vagy épp te.


2015. nov. 16. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen és én léptem. Nem megyek bele ilyen háromszögekbe mert abból jó nem sül ki. Ez volt 5 éve, azóta is együtt vannak. Szerintem jó döntés volt. A srácra nem haragszom, a barátom, de a lányra egy kicsit igen, mert hazudott.
2015. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És nem volt rossz érzés mikor a barátod a szerelmedről áradozott?
2015. nov. 16. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem áradozott soha :) Egy darabig rossz volt de lett jobb :) Meg tanulnom kellett szóval elfoglaltam magam
2015. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fincsi hármas összejöhet belőle! ;-)
2015. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ugyanaz tetszik nekünk és erről tudunk is egyikünk sem kezd vele semmit, hanem keres egy másik pasit... Elég sokan vannak a földön. Ha meg tényleg ő az igazi, akkor a barátnőm meg fogja érteni, illetve én őt. Hülye az aki emiatt felad egy barátságot.
2015. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondani könnyű,de jópofát vágni hozzá elég nehéz.Én végignéztem,hogy az,akivel együtt voltam,hogyan flörtölgetett azzal,akiben azt hittem,megbízhatok.Nem kérek ebből,köszi!A volt barátnőmmel azóta sem beszélünk,mint ahogy a pasiban sem tudok már bízni.Talán különleges vagyok,nem tudom,de szerintem elég aljas dolog kihasználni a másik gyenge pontját,főleg úgy,hogy közben barátságot színlelsz,csak hogy legyen kivel bulikázni.A barátság nem ez.
2015. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os Ne bánd, akkor ez nem igazi barátság volt!
2015. nov. 16. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm párja jött be anno, egy egyetemre jártunk. Mivel nem volt kölcsönös, ezért én csak legeltettem a szemem (egek, de jó pasi még mindig! :D), viszont köztük láthatóan megvolt a szikra az elejétől (pedig barátnőmnek akkor volt párja). Mikor összejöttek, az mindenkiből olyan "na végre" érzést váltott ki a társaságban.

Mostanra eltelt 5 év, még mindig a baráti társaság részei mindketten, én sem vagyok féltékeny, mert ők bizony összeillenek, szóval ez így történt jól. Nekem meg van párom mostanra, aki kevésbé "szexi" külső szemlélőnek, mint az adott srác, de én meg őt imádom. :)

2015. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elején rosszul fogalmaztam, szóval nyilván akkor még nem volt a párja, csak egy srác a társaságból, mostanra lett az :D

Előző voltam

2015. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!