Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fizetheti a barátom a fogamzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetheti a barátom a fogamzásgátló tablettámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 3 hónap együttjárás után úgy döntöttünk,hogy tablettára váltunk. Én 20 éves vagyok, egyetemista, és az ösztöndíjamon kívül más bevételi forrásom nincsen. Ő pedig dolgozó férfi.

A nőgyógyászom Dienille fogamzásgátlót írt fel nekem,mert enyhén pattanásos az arcom, így 2 "dologra" is találtunk megoldást.


A barátom felajánlotta,hogy megveszi nekem a gyógyszert, de úgy egy hete ez feledésbe merült, és nem merem felhozni neki, hogy vegye meg,mert kicsit kellemetlen számomra, hogy 7-8 ezer forintot rám kell költenie. De ha arra gondolok,hogy minden hétvégén itt van nálunk 3 napot legalább, és minden nap issza a sört, meg az üdítőket (vizet nem iszik),illetve olyan ételeket főzünk,amiket ő szeret, akkor az jóval többe kerül,mint a három havonta 7000 Ft. Mégis kellemetlen, hogy ekkora összeget kell rám áldoznia. Természetesen én is szoktam náluk lenni, de egy-két szendvicsen kívül nem fogyasztok semmit,és más kiadása sincs rám, max ha egyszer-egyszer elmegyünk valahova pizzázni.

Mit gondoltok?


2015. nov. 18. 07:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Felajánlotta, szóval mi a baj? Nyugodtan emlékeztesd rá.
2015. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
járás idején mi mindig feleztük, sztem így igazságos és akkor egyik félnek sem akkor teher.
2015. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szólj neki. : )
2015. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Szép gesztus tőle, De meg kell vizsgálnod több dolgot is. Fogok még válaszolni, csak írd meg, hogy mennyi idős a párod, mert fontos.
2015. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Ameddig megírod a választ, addig egy jó tanács: ne engedd, hogy ő vegye meg helyetted a tablettákat, csak te legyél ott.

"de úgy egy hete ez feledésbe merült, és nem merem felhozni neki, hogy vegye meg..."-ez a viselkedése nekem gyanús,

"De ha arra gondolok,hogy minden hétvégén itt van nálunk"-ez még gyanúsabb.

Lehet, hogy 20 éves vagy, de egy minimális természetes autonóm viselkedést ki kellene magadnak fejlesztened, úgy érzem, hogy az illető rajtad egy kicsit uralkodik, s egy párkapcsolat nem erről kellene szóljon, mert nem biztos, hogy jó következményei lesznek.

Amúgy hozzá miért nem szoktatok menni még akkor is, ha csak éppen egy olcsó panzióban lennétek, amit vagy ő, vagy ti ketten fizetnétek 1-2 éjszakára?

Nagyon fontos lenne tudni, hogy ő mennyi idős.

2015. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha kereso ember lennek, mig a paromnak csak egy par ezer forintos osztondija lenne, lesulne a kepemrol a bor, ha nem segitenek neki ennyivel. Ha ugy erzed, hogy a parod ennyire sem lenne kepes "galansnak" lenni (meg egy ilyen csekelyseg is baromi tavol all ettol a fogalomtol), akkor a rossz ferfival vagy egyutt.
2015. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
28 éves. Köszönöm a válaszokat. :)
2015. nov. 18. 09:40
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok, de nekem az gyanús, hogy ő felajánlja ezt a tablettafizetést. Még egyszer mondom, hogy inkább te vásárold meg őket, ő esetleg csak adja a pénzt, ha már felajánlotta. Az az őszinte véleményem, hogy befolyásolni akar téged családalapításra, ez az oka az ajánlatodnak.

"de úgy egy hete ez feledésbe merült"-gyanús

"De ha arra gondolok,hogy minden hétvégén itt van nálunk 3 napot legalább, és minden nap issza a sört, meg az üdítőket (vizet nem iszik),illetve olyan ételeket főzünk,amiket ő szeret"-ez már nagyon gyanús. Miért ugrál egy egész család egy olyan 28 éves srácért, aki hétvégeken nem akar elvinni téged sehova, még a legolcsóbb, sőt ingyenes helyekre sem azért, hogy élményeket adjon neked, kényeztesse lelkedet-testedet.

Ha "elfelejtette" a tablettát már egy teljes hete és még mindig csődör az ágyban, akkor ez is azt mutatja, hogy manipulálni akar téged, konkrétan csak a gyereket akarja tőled, azután nem biztos, hogy családot is.

A helyedben lassanként bomlasztanám az ilyen sörivós, Manipulatív, primitív bunkókkal a kapcsolatot főleg, ha nem tartozol neki semmivel.

2015. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Itt az utolsó válasz szerintem kicsit paranoid.


Szerintem nyugodtan emlékeztesd rá, az ő haszna is, ha felajánlotta, nem fog rajta megsértődni. Ha cikinek találod, akkor fizethetitek felesben is. :)

Bár nekem az is fura, hogy számon tartod, hogy ennyit evett/ivott, az ennyibe került... :)

2015. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 60%-ban hasznos válaszokat adó hozzászóló! :)

Köszönöm,hogy ennyire mélyen érintett a kérdésem, de egyáltalán nem ilyen céllal tettem fel. Csupán arra voltam kíváncsi, hogy ilyen körülmények között mennyire helyes,ha nem én veszem meg. De már megemlítettem neki, hogy lassan aktuális lesz, szóval a probléma megoldva.

Köszi mindenkinek!

2015. nov. 18. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!