Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fizetheti a barátom a fogamzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetheti a barátom a fogamzásgátló tablettámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 3 hónap együttjárás után úgy döntöttünk,hogy tablettára váltunk. Én 20 éves vagyok, egyetemista, és az ösztöndíjamon kívül más bevételi forrásom nincsen. Ő pedig dolgozó férfi.

A nőgyógyászom Dienille fogamzásgátlót írt fel nekem,mert enyhén pattanásos az arcom, így 2 "dologra" is találtunk megoldást.


A barátom felajánlotta,hogy megveszi nekem a gyógyszert, de úgy egy hete ez feledésbe merült, és nem merem felhozni neki, hogy vegye meg,mert kicsit kellemetlen számomra, hogy 7-8 ezer forintot rám kell költenie. De ha arra gondolok,hogy minden hétvégén itt van nálunk 3 napot legalább, és minden nap issza a sört, meg az üdítőket (vizet nem iszik),illetve olyan ételeket főzünk,amiket ő szeret, akkor az jóval többe kerül,mint a három havonta 7000 Ft. Mégis kellemetlen, hogy ekkora összeget kell rám áldoznia. Természetesen én is szoktam náluk lenni, de egy-két szendvicsen kívül nem fogyasztok semmit,és más kiadása sincs rám, max ha egyszer-egyszer elmegyünk valahova pizzázni.

Mit gondoltok?


2015. nov. 18. 07:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es válaszoló!

Nem,nem tartom számon,hogy ki mennyit evett és milyen értékben! Csupán arról van szó,hogy egy kapcsolat pénzbe kerül,és szeretném kiküszöbölni,hogy az anyagi része csak az egyik félre háruljon. (Főleg hogy az én oldalamról a szüleim állják a kiadásaim java részét)

2015. nov. 18. 11:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha a fiú fizeti ki a tabid, vagy akár felesben fizetitek. A szeretkezés neki is jó, az ő érdeke is, hogy nyugodtan tudjatok együtt lenni (úgy értem, amíg nem akartok gyereket, addig ne kelljen parázni ezen..)

Mondd neki, hogy "felírták a tabit, már ki is váltottam." És erről eszébe fog jutni az ígérete, és ki fogja fizetni neked. :)

2015. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

könyörgöm, ne írd már tabinak. annyira bosszantó.

én is szedek gyógyszert, az én barátom is felajánlotta hogy fizeti a felét, mert úgy igazságos. én nem fogadtam el, mert van pénzem rá, ha ő nem lenne is szedném. de ha csóró lennék, akkor biztosan elfogadnám, hogy a felét kifizesse.

2015. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"könyörgöm", mit bosszankodsz ezen? annak hívom, aminek akarom, nem tehetek róla, hogy te idegbeteg vagy :D

mellesleg ez nem erről szól, hogy gazdag vagy csóró vagy, hanem arról, hogy kettőtök érdeke a tabletta szedése. ja bocs, tabi:)

2015. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Költőnő? ***** válasza:
84%os, hatalmas pacsi xd
2015. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
✋😀
2015. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem vagyok idegbeteg attól még, hogy zavar amikor ilyen retardált szavakat használnak az emberek. nyilván annak hívod, aminek akarod. hidd el, túl tudok lépni rajta.

és szerintem ha nekem van pénzem, neki nincs, akkor nem kérem el a gyógyszerem árát, mert nem vagyok ilyen sz*rrágó. de mivel a kérdezőnek nincs sok pénze, én is egyetértettem vele hogy kifizettetheti a felét. pacsi. :)

2015. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!