Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szingli nők vonzódnak a nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli nők vonzódnak a nős pasikhoz, izgalmas, hogy elvehetik a más férjét, vagy tabu, ha van felesége? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Engem egy férfi önmagában szokott érdekelni, az számomra nem dob az "értékén" vagy vesz el belőle, ha foglalt. Bár ez utóbbi esetben nem teszek semmit, nem csábítom el más férjét.


Tény, vagyok olyan gátlástalan ribi, hogy ha egy nős pasi környékezne meg, és folyamatosan, következetesen udvarolna, akkor idővel beadnám a derekam (már ha tetszik), mert bár voltam már megcsalt fél, tudom, hogy milyen rossz érzés, továbbra is állítom, hogy nem a harmadiknak kell hűségesnek lennie más kapcsolatában. Nem lennék szerető, nem akarnék állandó részese lenni a dolognak, de ha valakivel meg akarja csalni a férj a feleségét, akkor meg fogja, ha nekem is tetszik a pasas, akkor idővel engednék a csábításnak pár alkalom erejéig. Ha nem akarja otthagyni a nőjét, akkor úgyis csak erről szólna a dolog.

2015. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Számomra tabu ha van felesége, de még olyannal se kezdek akinek barátnője van.
2015. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én nem foglalkozok foglalt pasikkal. Nem mondom, hogy elképzelhetetlen, hogy beleszeressek egybe ha úgy alakul, de eddig ha tetszett valaki, és foglalt volt én automatikusan hagytam. Egyszerűen nekem időpocsékolás ezen fáradni.
2015. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben. De nem attól lesz izgalmas egy nős férfi, hogy nős...
2015. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Szàmomra kimondottan negatívum, ha foglalt, ahogy mar irták is csak idöpocsékolás az egész.
2015. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem szimplán tabu az olyan férfi, amelyik nem egyedülálló. Nem tudok rá opcionális párként nézni.

De szerencsére nem izgat a téma, foglalt vagyok, és imádom a párom.

2015. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen tabu. Én is elvárom, hogy mások tiszteljék a kapcsolatunkat, bár még házasok sem vagyunk és én is tiszteletben tartom márcsak az együtt járást is, a házasságot meg pláne.
2015. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Gondolj bele, hogyha Te lennél az a feleség, akit a férje megcsal egy szingli nővel. Hogy esne? Én biztos nem tennék ilyet.
2015. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszaitoknak.
2015. nov. 26. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én régebben egyszer beleestem egy olyan srácba, akinek volt barátnője (sok sok éve, de még nem volt eljegyzés sem), bár annyit tudtam, hogy ő már mással is ment félre a kapcsolat alatt. De nem az volt a vonzó, hogy barátnője van, sőt én az elején nem is tudtam. Mire konkrét dolgok történtek, addigra elmondta csak úgy mellékesen, de már régen vonzódtam hozzá, mire ez kiderült. De távkapcsolat volt és úgy jól előadta, hogy nem gáz. Aztán miután egyszer megtörtént, megtörtént többször is, úgyis mindegy már alapon.


Viszont talán pont ezért, ezt többször nem csinálnám meg. Ha foglalt, akkor hagyjon engem békén. Vagy dobja a barátnőjét/váljon el/kérjen engedélyt és utána mehet a menet.


Bár jelenleg nekem van párom, előtte sokáig szingli voltam és akkor már így álltam hozzá.

2015. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!