Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évvel volt idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évvel volt idősebb, illetve hány évvel volt fiatalabb hozzád képest a legidősebb, illetve legfiatalabb személy, akivel eddig komoly kapcsolatod volt? Ekkor hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Felnőtt, tehát komoly kapcsolatokra gondolnék. Tehát mi volt a legnagyobb korkülönbség akár a te, akár a társad javára, amely működött? Ha vége lett, akkor a korkülönbség miatt lett vége? És persze a válasz úgy teljes, ha megírod, hogy te nő vagy férfi vagy.

2015. nov. 19. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hat, nekem volt nehany ilyen is olyan is :) A legnagyobb korkulonbseg, amikor a ferfi volt az idosebb: en voltam 23, o 36. Jol kijottunk egymassal, mindig volt beszedtema, teljesen jol mukodott. Fel evig voltunk egyutt es a tavolsag miatt lett vege.

Sajnos en vhogy ugy vagyok programozva, h a nalam fiatalabb pasikat nem tudom komolyan venni, hiaba alakul ki komoly kapcsolat. Amikor 21 eves voltam, egy 18 eves fiuval jartam 4 honapig, es a fiu hiaba volt a nala idosebb fiukat megszegyenito modon figyelmes, udvarias, kedves, keptelen voltam komolyan es hosszutavon gondolkodni vele kapcsolatban. Igy vege is lett a dolognak 4 honap utan. amikor 26 eves voltam, volt egy 22 eves srac par honapig, de vele sem tudtam komolyan tervezni...

2015. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fiatalabb nem volt, idősebb igen. 23 voltam (n), ő 37. Én szakítottam, nem akartam külföldön maradni és külföldi férjet. Eltelt majd 10 év, de még idén is azt éreztem, hogy nem tette túl magát, még mindig mond olyat, "nosztalgiázik" (olyan részletpontossággal, amire én nem is emlékszem), amitől egyértelműen érzem, hogy bánja (találkozni akar, óvatosan de flörtölni próbál), pedig azóta családos vagyok. Rendszeresen nem írok vissza vagy kérem hagyjon, számot cserélek, aztán 2 év múlva felbukkan vmi közösségi oldalon vagy emailben.

Nagy szerelem volt ez igaz, semmi hátrányát nem éreztem a korkülönbség miatt

2015. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

19L -23F

26N-32F


Én vagyok a nőnemű és nem a kor miatt lett vége az elsővel.

2015. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak idősebb barátnőim voltak eddig, a "legfiatalabb" idősebb az 4 évvel volt felettem, a legidősebb idősebb pedig 11 évvel.
2015. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Nos az enyém csak "félig felnőtt", de komoly.


Jelenleg is tart, ő az első szerelmem. 12 évvel idősebb nálam. Én 12 voltam, ő 24 amikor összejöttünk. Azóta összeházasodtunk és van egy még kisbaba kislányunk.


Én: 17/F; Párom 30/N (12 év és 1 hónap, én decemberben leszek 18)


A pedofilozással pedig hagyjatok fel! Már elég unalmas és szánalomra méltó, hogy itt interneten akarjátok meghazudtolni több mint 4 erre szakosodott pszichológus és pszichiáter szakvéleményét, miszerint egyikünknél sincs jelen parafílikus jelenség!

2015. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

De attól még akkor is gáz 12 éves hatodikas GY. E. R. E. Kb_meg

Belegondolok én meg oszt társaim 12 évesen papírrepcsiztünk a suli focipályályán.

24 éves nöt meg csak a haver által nagytitokban ("nehogyatanármeglássa merakkóbajlesz") fhm újságban láttunk. Disz iz gyerekkor.

Ez nem parafílikus hanem cikifílikus a nö számára hogy egy mégcsak nem is fiatalkorú hanem full gyerekkel áll össze.

Remélem le nem feküdt veled mert az meg börtönfílikus lenne.

Am ha tényleg kivizsgálták akkor elhiszem, de az átlagemberek ítélkezni fognak szerintem sajnos, akármit csináltok mert az átlagembernek a 24 -12! (masszívan gyerek) felállás ellenszenves lesz így leírva mindenképpen legalábbis hogy csak a számokat látjuk mert ez iszonyat durván hangzik.

2015. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatnál 5 év (19-24 n-f) illetve (22-27 n-f).


Nem túl komoly kapcsolatnál 8 év 21-29 n-f.


Sosem a korkülönbség volt a gond.


24n

2016. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!