Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe, mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, leszbikus vagyok de eddig sose tetszett meg idősebb nő. Ez a tanárnő pont a két kedvenc tantárgyamat tanítja (angol és magyar) így nem csoda hogy kitűnő vagyok belőle. Ami érdekes, mert a többi tantárggyal nagy nehézségeim vannak, sokszor tényleg hülyének érzem magam. De ez a nő úgy viselkedik velem mint aki tényleg tart valamire! Mindig mondja milyen okos vagyok, meg milyen büszke rám! :) Ez nagyon jól esett mindig is, de azóta vonzódom is hozzá, mióta folyamatosan érdeklődik a magánéletem iránt (van e baràtom, milyen zenéket, filmeket szeretek, mit csinálok szabadidőmben) és amikor nem a tanórán vagyunk, úgy beszél velem, hogy közben megfogja a hátamat, nagyon közel ül hozzám stb. Az az érdekes, hogy ő is nagyon nyílt és bőbeszédű, elmondta hogy a voltférje bezárta őt és bántalmazta, azt is elmondta hogy tizenévesen volt idősebb pasija....

Szinte biztos, hogy heteró de a hiúságom azt reméli mégsem... :)

De ha leszbikus is, 12 évvel idősebb nálam, magabiztos, határozott és a leggyönyörűbb nő akit valaha láttam! És én? Egy kis pisis 18 éves, önbizalomhiányos átlagon aluli csaj...Hogyan lehetne esélyem? Vagy ha abszolút nincs, akkor hogyan felejtsem el? :(



2015. nov. 22. 01:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire célozgatsz de anyával normális a kapcsolatom.
2015. nov. 23. 22:12
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tudom egyébként, hogy egy tanár miért lép át bizonyos határokat a diákjaival. miért kell külön bizalmas beszélgetésekbe bonyolódni? én sohasem igényeltem ezt a tanárjaim részéről.
2015. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, egy tanár akkor alakít ki bizalmasabb kapcsolatot, ha egyébként ezt nem kapja meg otthon, tehát valamiféle érzelmi hiánya van.
2015. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!