Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose leszek már szerelmes? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose leszek már szerelmes? N

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom van. Minden ideális, a jelenlegi páromnál jobban senkit sem tudnék elképzelni a leendő gyermekeim apjának, olyan gondoskodó apuka típus, olyan igazi társ, akivel az ember el tudja képzelni, hogy leéljen egy életet. Viszont túl korán találkoztunk. Én 19 voltam, ő meg már 26.

Előtte pokolian szerelmes voltam egy srácba, ő is belém, olyan tiniszerelem, a tipikus pillangók-érzés, ilyet a párommal sose éreztem.

A szex sem az igazi vele,mert sok mindenre nem hajlandó (orált utálja, semmi spontaneitás...). A másik sráccal nem tudom, milyen lett volna, nem feküdtünk le.

Röviden, pokolian vágyom a szerelem érzésére, még mindig gyomorgörcsöm van, ha eszembe jut a másik srác, pedig 3 éve lassan. A páromnál jobb férjet viszont sose találnék.


Ilyenkor mi a megoldás?


Gyerekeken és esküvőn kéne járjon az eszem, hisz van hozzá egy tökéletes partnerem, de korainak érzem


21l


2015. nov. 22. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Osszevissza irsz mindent, egyszer tokeletes a partnered, az egekig emeled, maskor meg ugy irsz rola mint valami nyomorekrol. Szerintem ott akarod hagyni csak gyava vagy, es tolunk varsz biztatast.
2015. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagy valami értelmes, kedves első...
2015. nov. 22. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

A szex az egyik lényeges alapköve egy kapcsolatnak. Ha ilyenekre nem hajlandó a párod és boldogtalan vagy mellette, akkor nem tökéletes. Próbáltál vele ezekről őszintén beszélni?

Képes lennél leélni így az egész életed, csak meg ő "apuka típus"? Közben meg boldogtalannak lenni?

Vagy másik szemszögből: miért nem hagyod, hogy a párod találjon magának egy olyan nőt, aki tényleg szeretni fogja és nem csak azért van vele, mert az esze azt diktálja, de közben a szíve nem? Mert te meg önző vagy nagyon, hogy így átvered...

2015. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nalad mindensetre ertelmesebb vagyok, mert a jelenlegi parom mellett nem fantazialok az exeimrol!!
2015. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A jelek szerint nem minden ideális, mert hiányérzeted van és a szexkultúrátok sem azonos. Ez pont elég ahhoz, hogy hosszú távon ne működjön.

Lehet, hogy tökéletes apuka lesz, de idővel csak vasárnapi apuka...

2015. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 eves vagy, konyorgom, mi az, hogy hazassagon es gyerekeken kene gondolkodnod? Ekkora orbitalis baromsagot..

Egyertelmuen hianyerzeted van, nem vagytok egy hullamhosszon, a szex sem mukodik, nem vagy szerelmes.. Igy akarod leelni az eleted? Ennel jobb mar nem lesz, azt jobb, ha tudod. A gyerekeitek meg jol megszivjak, mert ne hidd, hogy nem fogjak erezni a feszultseget.

2015. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!