Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a normális, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a normális, hogy a fiúk ülnek az egyetemen ott van rengeteg csaj és nem tudnak becsajozni, csak a legjobb kinézetűek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 01:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Úgyhogy attól, hogy valaki túl van a megszólítás félelmén és megszólít csajokat és tud beszélgetni is velük, de az összes csaj elutasítja még ugyanott tart, mint aki oda se mer menni.
2015. nov. 27. 09:55
 12/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem az a nem normális, hogy ilyeneket kérdezel. Szerintem ha valaki nem tud becsajozni akkor se, ha akar, az a saját problémája.
2015. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

#1-es vagyok. Srácok, tegyünk gyorsan tisztába néhány dolgot:


Nem, nem attól félek, hogy megszólal. Attól félek, hogy aki hasonlít a leírásomhoz, nem ilyen fiút keres, mint én. Sajnos, mivel nincs túl sok önbizalmam, hajlamos vagyok azt gondolni, hogy neki teljesen más az ideálja, még ha ez nem is így van.

Eszem ágában sem volt a nőket hibáztatni ezért, vagy beskatulyázni őket. Tisztában vagyok vele, hogy bőven van a két leírt típuson kívül is nő. Az első "csoport" leírása valóban kissé lekezelő volt, de az ilyen lányokkal tényleg nem tudok mit kezdeni, aki így néz ki, és egész nyáron a Parkban/Barba Negrában sikítozik idióta alter zenére. Senki nem írta, hogy csak és kizárólag ez a két típus létezik, de az én szemszögemből nézve a nagy részét be lehet sorolni ebbe a kettőbe. Az oldalon válaszolgató "Ez is a nők hibája!"-jellegű kommentelők ellen pedig még ki is szoktam állni.

2015. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem azon a nőn, aki ha férfi lenne így menne oda egy csajhoz, hogy bocsi ne haragudj, de bejössz nekem. Nem csak, hogy fura, de nem olyan nagy egy egyetem, hogy ne terjedjenek el ilyen apró kis sztorik, amik aztán billogként mindig ott lesznek az illetőn.
2015. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
blablabla, van egy alapvető szabályom, aki megy valamerre annak dolga van és általában azt úgy reagálja le, hogy ne zavarjad meg, nincs olyan helyzetben, hogy fogadja a kívülről érkező impulzusokat. Aki ül vagy áll, ahhoz nyugodtan odamehetsz, láthatóan épp fogadó pozícióban van legtöbbször, nyitott lehet a külső impulzusokra.
2015. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát de kizárólag akkor, ha az a külső impulzus egy magas jóképű csávó, nem akárkire.
2015. nov. 29. 21:14
 17/21 anonim ***** válasza:

# 14


"Jót röhögtem azon a nőn, aki ha férfi lenne így menne oda egy csajhoz, hogy bocsi ne haragudj, de bejössz nekem."


Örülök, ha sikerült vidám másodperceket szereznem valakinek. :-)


Mondjuk amit leírtam, azt utcai ismerkedésre vonatkozóan írtam, amikor egy számodra teljesen ismeretlent szólítanál meg, abban a tudatban, hogy ha most nem, akkor jó eséllyel az életben nem látod többet.


De ha maradunk az egyetemi ismerkedésnél, én nem figyeltem meg, hogy nálunk "billogként" ott lett volna mindig egy pasin, ha oda mer menni ismerkedni egy lányhoz/nőhöz, függetlenül a dolog végkimenetelétől, meg azt sem, hogy az ilyesmi hú, de rendkívüli eseményszámba lett volna, aminek aztán ment a híre.


Ettől függetlenül, ha olyan valakiről van szó, akivel rendszeresen találkozol, mert egy egyetemre jártok, akkor nyilván meg lehet próbálni máshogy is közelebb kerülni hozzá, mint egy vadidegenhez az utcán.


Azt meg, hogy valakinek az esetleges elutasítás a nagyobb rossz, vagy ha esélyt sem ad, meg sem próbálja, ráadásul olyan valakivel, aki - mint a 7. hozzászóló konkrét történetében, amire reagálva írtam - "nézett, láthatóan bejöttem neki", azt nyilván mindenkinek saját magának kell tudnia.

2015. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

" Jót röhögtem azon a nőn, aki ha férfi lenne így menne oda egy csajhoz, hogy bocsi ne haragudj, de bejössz nekem. Nem csak, hogy fura, de nem olyan nagy egy egyetem, hogy ne terjedjenek el ilyen apró kis sztorik, amik aztán billogként mindig ott lesznek az illetőn."



Mert ha elterjed, mi szégyellnivaló van rajta? Sokkal jobb, én is ezt javaslom nőként, mint az ilyen előregyártott lekezelő csajozós dumákat (az összes csajozós duma lekezelő).

2016. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Semmi, minden csajozószövegre majdnem mindig a van barátom vagy nem ismerkedem vagy nem a válasz, tökmindegy hogy "cicás" vagy "ne haragudjos". Esetleg ha egy magas jóképű ember, aki társasággal van és úgy szól egy ittas csajhoz az működhet.
2016. márc. 20. 18:11
 20/21 anonim ***** válasza:
És felmerült már benned, hogy a válasz igaz? És ha nem a válasz, akkor a csajok hibája? Ha beszól, vagy udvariatlan, akkor bunkó, de jószolgálati intézmény, nem kötelező neki járni veled.
2016. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!