Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ilyenkor mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit csinaljak? Ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Van egy srac, mar 3-4 honapja ismerjuk egymast. Nekem nagyon tetszik, en is bejovok neki. Nagyon jokat tudunk beszelgetni meg hulyeskedni, szoval teljesen osszhangban vagyunk.

Viszont hetvegen lent volt nalam filmet nezni, nem fekudtunk le egymassal, csak tapi, csok es bujas volt(eddig semmi ilyesmi nem tortent koztunk). Kerdeztem tole, hogy ezek utan hogy lesz a kettonk kapcsolata es mit jelentett neki a hetvege, o erre azt valaszolta, hogy semmit nem bant meg es jo volt minden, de nem tudja mert teljesen osszezavarodott. Ra ket napra megkerdeztem, hogy gondolkodott e?! O azt mondta, hogy csak szex es akkor majd a kesobbiekben kialakul majd. En ebbe nem mentem bele, akar mennyire is szeretem es kivanom ot. O azota folyamatosan keres, erdeklodik irantam, ha nem irok vissza neki akkor is ir vmit.. kerdeztem tole, hogy mi ez a nagy erdeklodes felolem, mert eddig igazabol o alig keresett, altalaban en kerestem. Azt valaszolta, hogy a tortentek miatt. Mondtam neki, hogy ha az miatt ilyen velem, hogy megkapjon par ejszakara akkor nem fog osszejonni neki, mert nem erdekel engem az ajanlata. En azt hittem hogy ezek utan le fog sz*rni, de nem! Ugyan ugy ir, erdeklodik.

Szerintetek mit csinaljak? :O


2015. nov. 27. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon jól csináltad, igazán le a kalappal, ritka az ilyen lány/nő manapság (sajnos)

Tartsd még magad, és meglátod, mi sül ki belőle. ha csak szexet akar, úgyis feladja egy idő után, ha megadod magad, hamar rád fog unni, viszont ha tartod magad és tovább keres, egy idő után elkezd tisztelni és talán ki is alakul benne valami :)

2015. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem mentél bele!


Nem szabad vele semmit csinálnod! Egy pasi mindig megmondja,amit gondol és hiába mondta, hogy még a jövőben lehet több, NEM LESZ, mert semmi sem biztos. Ha bele is mentél volna a szexbe, ki tudja még hány más nőnek mondja ugyanezt!


Azért írogat most, mert a másik csaj,akinél próbálkozott,miután megmondtad neki a véleményed,nem jött össze és most B tervnek mégis visszakúszna hozzád!


Ha ügyes és okos maradsz továbbra is, és becsülöd önmagad,akkor továbblépsz és nem írsz neki továbbra sem. Ő megmondta amit akart, te is,nem élt a lehetőséggel és nem érdemel több esélyt!

2015. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Ma hiaba irt en csak elolvastam es nem reagaltam ra. Kerdezte, h mi a baj, hogy nem irok neki meg stb..

Este irt egyik haverunknaj, hogy kerdezze mar meg tolem, hogy megis mi az oka, hogy nem akarok vele kommunikalni.

Kerdezte tole haverunk, hogy mi van velznk meg stb. Es azt valaszolta, h amig vizsgaidoszak van addig o nem szeretne komoly kapcsolatot, de utana bmi megtortenhet.

2015. nov. 28. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!