Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt? Most semmit sem akar? De akkor miért mondott, csinált ilyesmiket? Mi miatt alakult ki ez az egész? Egy ember ennyire nem lehet döntésképtelen, nem? 22L

Figyelt kérdés
Igencsak bonyolult a téma. Olykor már nagyon rosszul érzem magam emiatt. Egyszer a sírás kerülget, máskor pedig a méreg, düh önt el. Pedig én nem vagyok ilyen, nyavalygós meg főleg nem. Minden titkom tudója én magam vagyok. Semmit sem beszélek meg senkivel, csak magammal. De most olyan rossz... És nem tudom, hogy mi ez az egész. Ebben kellene nekem segítség, feltéve ha hajlandó valaki segíteni nekem. Csak annyit kérnék, hogy olyasvalakik írjanak, akik tényleg jól átszokták látni a dolgokat. Nők-Férfiak egyaránt írhatnak. Köszönöm!
2015. nov. 29. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál rám a gondoddal.
2015. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben.
2015. nov. 29. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz. 22/F
2015. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok.
2015. nov. 29. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi a baj?
2015. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jöhet privátba.
2015. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!