Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hihetek neki, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy csavo. 1 hete lent volt nalam filmet nezni. Nem volt koztunk semmi csokon kivul. Masnap rakerdeztem a dolgokra, hogy o megis hogy gondolja a tovabbiakban. Nem valaszolt ra, majd masnap kozolte, hogy jelenleg nem akar komolyat a vizsgai miatt. Teljesen kiborultam.. 1-2 napig meg celozgatott ra, hogy megdu*na meg stb.. ismerosomnek azt mondta, hogy o megprobalna velem majd a vizsgai utan.

Berelt a pohar nalam es megmobdtam neku, hogy ne celozgasson semmire mert semmi olyan nem lesz koztunk es 2 napig nem irtam vissza neki. Ebben a 2 napban folyamatosan irt, probalt beszelgetni velem, en csak elolvastam de nem reagsltam. Majd amikor irtam neki mintha 180 fokot fordult volna, elhivott moziba es nagyon erdeklodo felem. Ma is mikor fent volt facen, mindig irt vmit meg erdeklodott felolem. A legmeglepobb pedig az volt amikor delutan felhivott, ami eddig soha nem tortent meg es lebeszeltuk holnapra a talit. O eddig engem igy soha nem keresett es nem igen hivott ki, szinte csak akkor talaltkoztunk mikor ott volt kozos ismerosunk is vagy az utcan osszefutottunk. Amikor ma beszelgettunk akkor kedves megjegyzeseket tett ami szintugy eddig nem tortent.

Azt megmondta ismerosomnek, hogy nagyon kedvel engem.

Nem tudom hova tenni, hogy vajon miert ennyire figyelmes velem...

En ugy gondolom, hogy abban a 2 napban atgondolta a helyzetet es tenyleg meg akarna jobban ismerni es nem csak dug*pajtsnak hasznalni. Mondjuk az is benne van a pakliban, hogy ez egyfajta taktika, hogy vissza szerezze a bizalmam. Mindenesetre ovatos vagyok vele kapcsolatban :)

Ti hogy latjatok ezt a helyzetet?

Mindkettem 20 evesek vagyunk!


2015. nov. 30. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Most eljátssza, mintha nagyon érdekelnéd, aztán amikor megdugott párszor, lekoccol.
2015. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd neki, koncentráljon a vizsgáira, aztán majd meglátod :)
2015. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő előfordulhat. Lehet meggondolta magát, lehet csak megdugna párszor. Ennyiből ez nem határozható meg egyértelműen.
2015. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!