Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne újrakezdenünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne újrakezdenünk?

Figyelt kérdés

Az exemmel 4 hónapja szakítottunk 2 év után (ebből másfél év együttélés) mert sokat veszekedtünk, nem kezeltük jól a konfliktusokat, és úgy láttuk hogy jobb külön..Sokat szenvedtem miatta, gyakran kerestem, próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de ő inkább távolságtartó volt, így hagytam inkább..aztán rá nem sokra összejöttem egy másik sráccal, akivel jól elvoltunk de nem sokra rá kezdtem érezni hogy hiányzik az exem...ismét felvettem vele a kapcsolatot, nyíltan rákérdeztem hogy túl van-e már rajtam, azt válaszolta hogy mivel ilyen gyorsan összejöttem mással, ez azért sokat tett ahhoz hogy túllegyen rajtam..ezt követően nem kerestem, viszont szenvedtem tovább..a barátommal nemrég szakítottunk pont azért, mert nem voltam boldog mellette, folyamatosan az exemen gondolkodtam...majd egy hét után újra összejöttünk, eldöntöttem hogy teljesen elengedem az exet, elfogadtam hogy soha nem leszünk már egy pár, mert én nem érdeklem őt...kb. 3-4 napja voltunk együtt újra a barátommal, amikor jelentkezett az exem hogy hiányzom neki és szeretné újra megpróbálni. Indulatból elmagyaráztam neki hogy éppen most határoztam el magam hogy túllépek rajta, és hogy nem fogok neki ugrani, egész idáig nem érdekeltem. majd azt mondta hogy elfogadja a döntésem és ne haragudjak, hogy eddig várt..ez persze rendesen felkavart, azóta se tudok másra gondolni, és nagyon kivagyok...a mostani barátomat pedig úgy érzem hogy így kihasználom de ha nem az exemmel lennék elfoglalva akkor vele jó lenne minden.

Mit csináljak? :(

21/L



2015. dec. 2. 14:44
 1/1 rrrrrreennnnn ***** válasza:

"ha nem az exemmel lennék elfoglalva..."

Ha nagyanyàmnak kereke lenne,ő lenne a villamos.

Jòl làtod,a baràtodat csak szédìted.

Na most mivel a konkrétumokon kívül mindent leìrtàl(min àllt a bàl az exeddel és miért nem kezeltétek jôl a konfliktusokat),csak épp azt nem, nem tudom,jò lenne-e ùjrakezdeni.De hogy őt szereted az biztos,és a baràtodat nincs jogod hitegetni,az is biztos.

2015. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!