Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogy képtelen vagyok úgy belemenni egy párkapcsolatba, ha tudom, hogy valószínűleg belátható időn belül vége lesz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj bele ilyen kapcsolatba! Sokáig ismerkedj a számodra szimpatikus egyénnel,aztán majd kialakul a kapcsolat vagy nem.Viszont csak úgy beleugrani egy kapcsolatba,hogy na legyen mellettem valaki,úgy nem érdemes.
2015. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Az emberek igényei változóak, ha te tervezni szeretnél valakivel, de már eleve gátat szabnak neki, akkor nem csoda, hogy nem akarsz belemenni.
2015. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis. Amirol mar az elejen latszik, hogy csak ideiglenes, abba nem erdemes belemenni.

Az ember ugy kezd parkapcsolatot, hogy abban bizik, hogy orokre szol. Nyilvan ez az esetek tobbsegeben nem igy sikerul, de ez mar mas kerdes.

2015. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!