Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar jelenteni ez a kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar jelenteni ez a kérdés?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon megszeretgetett, mire megkérdeztem: tényleg ennyire szeretsz?! A válasz igen volt. Majd megkérdeztem, hogy: és mi lesz ha már nem fogsz szeretni, hogy fogom észrevenni? Erre a válasz: majd elmondom! Hát azóta se tudok másra gondolni!!! Azt hittem én naiv hogy azt feleli majd, de hát olyan nincs mert mindig szeretni fog... Nagyon rosszul esett. :( Szerintetek beszéljek erről vele, vagy hagyjam? Köszi a válaszaitokat! 26L (a barátom 34)
2015. dec. 14. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

minek teszel fel hülye kérdéseket, ha nem tetszik a válasz? :D

az a "majd elmondom" azt akarta jelenteni kb: "nem tudom, de nem valószínű, hogy lesz ilyen, ha mégis akkor majd elmondom"...


22F

2015. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
Úgyse hitted volna el azt se. Ez így konkrétabb :D
2015. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*quadruple facepalm*


Ha jót akarsz, ne tegyél fel hülye kérdéseket. Pláne, hogy az itteni kérdéskiírásod is inkább "mit jelent a válasz?" akart lenni, nem?

2015. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus "nincs rá jó válasz" nő kérdés.


Rokonai a

"az a nő szebb nálam?"

"mit tennél, ha meghalnék?"

"meghalnál-e értem?"


Stb. stb. stb.


Szerintem egy kapcsolatban nagyon fontos az őszinteség, és ha tartja ezt az ígéretét, és elmondja, ha valami baja van, az bizony több, mint amit egy üres, olcsó fogadkozás jelent.

2015. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!