Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gold diggernek gondolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gold diggernek gondolnak a szülei! Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a párommal, és én idén iszonyatosan csóró vagyok, de ez időszakos. Őszre kilábalok belőle!

Ő még otthon él, a családja átlagos, rendezett anyagi körülményeknek örvend, de ő más tészta, nem kőgazdag vagy ilyesmi, de jól él.

A családja most rosszat gondol rólam, pedig még így is, hogy szánalmasan csóró vagyok, közel felesbe megyek randin, pedig mindig mondja hogy hagyjam, de megadom a magam részét nagyjából, mondjuk kicsit mindig ő fizet többet... Sajnos. :P

Mondtam is neki, nehogy azt higgye élősködöm, mert dehogy, és meg se fordult ilyesmi a fejében, illetve a szüleinek is mondta ezt.

Amikor azok ketten nekem szegezték a feltételezést, behúztam fülem-farkam, és arra gondoltam, igazuk van, mert nem 100% állom a magam részét, de mit tehetnék? Most szívok, mert csóró vagyok, ez van. De azért ez nem a gold digger szint, azt hiszem. :PP Mármint nem a pénzéért vagyok vele, de így nagyon nem!



2015. dec. 15. 00:32
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
81%

Amazing ez a magyar language...


Ne foglalkozz velük,csak a pároddal.

2015. dec. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor pénzéhesnek, aranyásónak, élősködőnek.
2015. dec. 15. 00:51
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 nem igazán van szerintem ennek magyar megfelelője, mert szerintem messze van az élősködéstől, a hozományvadásznak többnyire a fiúkat mondják, de az azért nem mai dolog már, hogy a szülők megdobják egy szép összeggel a kérőt. :) meg mindenki értette. Gondolom első te sem használod soha a lájk szót, mint ahogy én sem. Meg a hello-t sem. Meg a Hi-t. :)
2015. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Gyógyszerre ne igyál alkoholt mert bűntudatod lesz!
2015. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
A hellót igen,a többit nem.
2015. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Talán derogál a szia? Tulságosan ódivatú? Ráadásul mindezt angol felhasználónévvel papolod? :)
2015. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:

Nem,sajnos van akinél reflex. "Amilyen az adjon Isten,olyan a fogadj Isten".


Pfu,most megfogtál :)

2015. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, bocs, kicsit elvetettem a sulykot. Pedig nincs is rossz kedvem. Nem tudom mi van velem ma. Nem volt veled semmi bajom soha... :D
2015. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:
Akkor szeressél is bameg! :D
2015. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok, told le, nem fogazok. :)
2015. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!