Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszik azt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyesek, hogy akinek felnőtt korára nem volt kapcsolata az gyerekes és tanítgatni kell? Miért kell a legrosszabbol kiindulni?

Figyelt kérdés
És aki csak igényes volt és nem akart egyik kapcsolatbol a másikba menni rájuk is igaz? Annyira nem szeretem az ilyen szélsőséges nézeteket.
2015. dec. 20. 12:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

"Amúgy nem társkereső 18 éves kislány vagyok, hanem profi szocioterapeuta."


Elég szomorú, hogy egy elvileg segítő szakmát űző, ilyen lekezelő, bunkó, zéró empátiát képviselő modort használ és ahelyett, hogy segíteni próbálna beledöngöli a másik embert a földbe.

2015. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Szomorkodj nyugodtan. Ahol gond van, ott nem segítek semmit azzal, hogy azt mondom, nincs semmi gond. Ha segítséget kérsz, mert magad is belátod, hogy gond van, és segítségre szorulsz, akkor segítek. Ha azt mondod, hogy neked nincs szükséged segítségre, akkor viszont miért kéred ezt számon tőlem?
2015. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#9 Ezzel egyetértek szeretném, ha valaki türelmes lenne velem. Nem várna el egyből jó teljesítményt. Amugyis annyi történetet hallittam arrol, hogy a tapasztalt is bénázott nem érzett rá, míg egy kezdő egészen jól csinálta. Most akkor mi van? Nem személyiség függő ez?

Sok rosszat átéltem már apukám és anyukám elvesztése ami miatt igy alakult. Ezért vagyok emiatt szomoru, hogy igytekintenek arra akineknem volt senkije. Annyit várok el, hogy boldog, magabiztos, céltudatos, nem egy sebeit nyalogató, negatív, gondterhelt lányt szeretnék, hanem aki szeret élni.

2015. dec. 20. 13:37
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

"Ahol gond van, ott nem segítek semmit azzal, hogy azt mondom, nincs semmi gond."


Ez igaz, csak éppen nem mindegy, hogy hogyan mondod. Orvosként én is mondhatnám, a betegnek, hogy "Hiába tagadja nyuszikám, ön bizony rákos, persze szívesen segítek, de azért meg fog dögleni."


Mert amit te itt előadtál, az kb. ez volt!

2015. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

A szocioteraputa képzés az olyan OKJ szint illetve az alatt. Kb ennyire is kell komolyan venni. :)

Sokan túlmisztifikálják ezt a tapasztalatszerzés dolgot. Jelenleg durván 7 milliárdan vagyunk ebből kb. 100-200 millió is éppen baszik valahol. Ez nem egy szívsebészet amit 10+ évig kell tanulnod, ezt konkrétan még a szellemi fogyatékosok is csinálják. Jellemfejlődés? Nem hiszem hogy erről lenne szó inkább csak addig keresgélnek amíg két összeillő jellemű egymásra nem talál. Az emberek nagyon ritkán néznek magukba hogy a saját kis hibáikat kijavítgassák.

2016. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve! Ha olyan személy jelenik meg az életedbe akihez vonzódsz netán szerelmes leszel belé, akkor az ösztönök segítenek. Mindenki úgy ír a szexről, mintha valami szintvizsgát kellene letenni!
2016. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt a tanítgatást az erősen aluledukált emberek szeretik hangoztatni. Ugyanis ők komoly eredményként könyvelik el, hogy megismerkednek a társadalom alap moralitásával: hogy nem szabad hűtlennek lenni, tisztelni kell a másikat, szóval minden olyan dolgot ami a fentebbi szinteken egyértelmű dolog.
2016. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!