Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem megéri a vele járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem megéri a vele járó bántalmakat?

Figyelt kérdés
Néha fáj. Néha tépáz. Néha szaggatja a szívet.

2015. dec. 28. 21:06
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
Néha meg többet ad mindennél. Ha van jó,akkor rossz is,ez így van egyensúlyban.
2015. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 schamuelson ***** válasza:
81%
Megéri! Nekem megérte. Úgy érzem, mindegyikből tanultam valamit, még akkor is, ha utóbb fájt. Láttad az Angyalok városát? "Kicsit" giccses film, de nagyon jól megfogalmazza meg benne Seth, mikor Cassiel hasonló kérdésére válaszol, hogy megérte-e. (Seth a halhatatlanságát adta fel a szerelméért, aki röviddel később meghalt.) Valami olyasmit felel, hogy egyetlen érintése, pillantása, vagy egyetlen szippantás hajának illatából többet ért, mint az öröklét nélküle. (Ej, szentimentális lettem, vagy csak sokat ittam már megint?)
2015. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Feltétlenül.
2015. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Hiányzik neked a szenvedés? Na ugye, hogy nem! Aki meg szerelem nélkül nem tud úgy teljesíteni az élet minden egyéb területén, az egy kapcsolatfüggő suttyó.
2015. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kinek meg éri kinek nem! kockázat nélkül nincs üzlet
2015. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha kifogsz egy értelmes, hiteles embert, akkor igen. De minthogy a fiatal nők nagy része nem ilyen, ahogy a srácok sem, rohadt nehéz dolgod lesz. Jobb a békés nyugalom, mint a szar kapcsolat. Ugyanis ma csak kevesen fektetnek időt és energiát a másik meg- és kiismerésébe, aztán csodálkoznak, hogy tré az egész.
2015. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi erővel például azt is kérdezhetted volna,hogy megéri-e gyereket vállalni?Sok "szenvedéssel" jár,de rengeteg örömmel is ami kárpótol érte.

Minden jóban van valami rossz is,hogy tudd értékelni a jót.Ha nem érné meg szerelmesnek lenni,senki nem lenne az.

2015. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az életben mindennek ára van! amit előbb vagy utóbb ki kell fizetni.
2015. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hú, de nem éri meg. mégis mennyire várom már. megint.
2015. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Te olyan kapcsolatba bonyolódnál inkább, ami szerelem mentes, fájdalom mentes, de nem ad semmit, a lényeg, hogy ne fájjon? Nem éri meg, de értelme sincs szerelem nélkül...ez nem üzlet.
2015. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!