Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik között kb.10 év van a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik között kb.10 év van a nő javára, van már gyereketek? 38N vagyok, kölcsönös a vonzalom egy fiatalabb férfival, de én nem tudok tovább lépni.

Figyelt kérdés

Gyerekem nincs, pár éve már letettem róla, erre most egymásbahabarodtunk. Fél éve ismerjük egymást, ő már nagyon szeretne családot. Én próbálom lebeszélni, de látja rajtam, hogy nem igaz, amit mondok. Az alkatom alapján simán nem nézek ki ennyinek, szerintem inkább ezt látja rajtam, nem azt, amit én, hogy van köztünk kb. 10 év.

A szívem bevállalná őt is, a gyereket is, de az eszem nem. Azért, mert a hagyomány azt diktálja, hogy a férfi legyen pár évvel idősebb. Miközben nem sok hagyományt tartok meg... Vannak korban hozzáillő lányok, miért nem talál ott magának megfelelőt? Tehát az eszem vezérel, nem a szívem. :(( Attól nem tartok, hogy mi lesz 10 év múlva, majd egymáshoz fiatalodunk, öregszünk.



#korkülönbség #a nő javára
2016. jan. 8. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy kuka! Próbáljátok meg. Éljetek együtt, és majd kiderül, hogy működik-e. Szokd te is a gondolatot, hogy TE kellesz neki, nem a korabeliek. És ne feledd, egy életed van, tedd már meg egyszer azt, hogy a szívedre hallgatsz.
2016. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Merlegeld, h mit szeretnel. A srac szeret teged, veled akar csaladot. Te mar tenyleg benne vagy a korban, es ha szeretnel meg gyereket, akkor miert ne vagnal bele?? Azon meg nem kell filozni, h mi lesz 10 ev mulva, csak egyszeruen nem kell illuziokat taplalni. 10 evvel fiatalabb nalad, de ez se nem rossz, se nem jo. Van olyan ismerosom, ahol mukodik a dolog a joval fiatalabb ferfival, es van olyan ismeros, ahol szetmentek. Ez abszolut zsakbamacska es felesleges is ezen gorcsolni.

Ha szeretnel meg babat, akkor probaljatok meg egyutt :)

2016. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fél év nem nagy idő, de ha már beszéltetek erről,akkor ez már egy komoly kapcsolatnak tűnik!


Nem új dolog 40-esen gyermeket a világra hozni,ma már lehetséges :)


élvezd ki ezt a kapcsolatot,és ha valóban komoly lesz,házasság és baba projekt,addig gyakoroljatok

2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

arról, hogy én lennék a gyerekei anyja, erről konkrétan nem. De volt már közös programunk, találkozásunk, egymást kérdezgetjük, keressük egymást társaságát, közös éjszakánk még nem volt.

A helyzet van ellenemre, hogy találhatna fiatalabbat, de nem keresi őket, azt mondja, elég volt belőlük, mert nem akarnak előbbre lépni. Én meg előbbre lépnék korban jobban hozzám illővel, miközben úgy tűnik, megfelelnénk egymásnak. Ez egy ördögi kör vagy én vagyok döntésképtelen. :(

2016. jan. 9. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érett, felnőtt ember vagy, mégis 20 évet letagadhatnál a kérdésed alapján, mintha egy tapasztalatlan kislány irná. Ez nem bántás ám, nehogy magadra vedd, csak buzditás, hogy gondolkozz el.Igen, lássuk be, nem hétköznapi a szitu. De minden eset egyedi, neked attol még sikerülhet, hogy X-nek nem vált be, Y-nak meg igen. Ha teszel érte és jol állsz hozzá, akkor lehet csak jot kihozni egy helyzetből. Azért fél év után nem lehet alapozni arra még, hogy ez egy életre szolo kapcsolat , ehhez évek kellenek. Majd ha pár év mulva is együtt lesztek és akarjátok a gyereket, lesz hozzá anyagi biztonság és stabil párkapcsolat, akkor vállaljatok .Addig pedig itt egy jo lehetőség egy szerelemre. Nemhogy örülnél, hogy egy szerelemmel ajándékozna meg az élet. Élj vele.
2016. jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5-nek: a kérdésben arra gondoltam, hogy a kapcsolatban a huszonközepes férfinak eszébe jut, hogy ha most összejönnek, akkor bele kell(ene) fogni a babaprojektbe?
2016. jan. 29. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Kezdj velem!

60 vagyok!

2016. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már Irtam egyszer de neked is leírom . A kedvesem is ilyen dolgok miatt őrlődött mint te, de ő adott kettőnknek egy esélyt :-) Rég letett a gyerekvállalásról, erre 40 és 42 évesen megszülte a két lányunkat. Nekem is azt mondogatta, hogy annyi korombeli nő van, miért nem közülük választok. Mindig az volt a válasz, higy azèrt mert őt szeretem . Valószínüleg a te barátod is így van. Adj neki esélyt.

31/ F

2016. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez az! Nem lehet nem tudod miért akar téged, de a lényeg, hogy akar! Mi kell még? A hagyományok miatt elszalasztanál egy jó kapcsolatot...? Ha ez lesz a vége, azt kell mondjam meg is érdemled...
2016. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több pár is van ismeretségi körben, ahol 5-10 évvel idősebb a nő, és közös gyerek is van. Nem ezen múlik egy kapcsolat sikeressége. Ha más "hagyományokat" figyelmen kívül tudsz hagyni, akkor tedd ezt most is. Ha szeretitek egymást, és mindketten komolyan gondoljátok a közös jövőt, akkor tervezgessetek részletesen, és ha egyeznek az elképzelések, akkor hajrá. :)
2016. febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!