Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik között kb.10 év van a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik között kb.10 év van a nő javára, van már gyereketek? 38N vagyok, kölcsönös a vonzalom egy fiatalabb férfival, de én nem tudok tovább lépni.

Figyelt kérdés

Gyerekem nincs, pár éve már letettem róla, erre most egymásbahabarodtunk. Fél éve ismerjük egymást, ő már nagyon szeretne családot. Én próbálom lebeszélni, de látja rajtam, hogy nem igaz, amit mondok. Az alkatom alapján simán nem nézek ki ennyinek, szerintem inkább ezt látja rajtam, nem azt, amit én, hogy van köztünk kb. 10 év.

A szívem bevállalná őt is, a gyereket is, de az eszem nem. Azért, mert a hagyomány azt diktálja, hogy a férfi legyen pár évvel idősebb. Miközben nem sok hagyományt tartok meg... Vannak korban hozzáillő lányok, miért nem talál ott magának megfelelőt? Tehát az eszem vezérel, nem a szívem. :(( Attól nem tartok, hogy mi lesz 10 év múlva, majd egymáshoz fiatalodunk, öregszünk.



#korkülönbség #a nő javára
2016. jan. 8. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Figyelj nem ti lennétek az első, sem az utolsó pár a történelemben, ahol a nő javára van a korkülönbség. Egy házasság/kapcsolat nyugodtan tönkremehet még attól, hogy a felek illenek korban egymáshoz, és lehet jó attól mert van korkülönbség bárki javára. Nem ezen múlik vagy bukik a dolog szerintem...
2016. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A párom 5 évvel idősebb 39 éves korában szült és lett közös gyermekünk, 1-1,5 évet éltünk előtte együtt.

39F

2016. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vagjatok bele,hidd el,ha nem igy teszel megbanod ...sajnos tapasztalat beszel belolem,immar 4eve belehabarodtam valakibe,tipikus szoknyavadasz probalkozott nalam,de nem mentem bele,mert nem akartam ujra csalodni mert kozben volt ezidoalatt mas is,de csalodas lett annak is a vege. Es ujra nem akartam atelni ezt. De azota is nincs nap,hogy ne jutna az eszembe.

Na de 10ev az semmi,nem ezen mulik hogy sikerul e elmelyiteni a kapcsolatotokat. En megprobalnam vele ha a helyedben lennek.

2016. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!