Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a fejembol!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejembol! Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy szerelmes lettem a fönökömbe aki mellesleg 25evvel idosebb nalam,eleinte csak szorakozasbol hulyultunk,hogy mi lenne ha ..meg ilyenek...de vegul komolyra fordultak a dolgok :( tudom hogy nem nekem valo,es nem is elkepzelheto hogy valaha is lesz kozos jovonk,de en nem tudom kiverni a fejembol,mindig ra gondolok,es ezzel o is igy van.imadom a munkahelyem es nem szeretnek felmondani ! Mit kene tennem?
2016. jan. 12. 23:20
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
ahogyan gondolod,ezt te érzed.
2016. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Pedig jobban tennéd, ha elmennél máshová, mert ebből jól nem jössz ki. Ha összejöttök, akkor az ágyasa leszel kb. ha már nem akkor meg "szopatni fog" de nem úgy ahogy szertenéd, hanem munkaügyileg. Szóval jobban teszed ha elmész máshová, és elfelejted hogy valaha is megtörtént.
2016. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jo nagy se*gfe*j vagy hallod ! Mi az hogy "szopatni fog de nem ugy ahogy szeretned" ?! Az ilyen dumakat hanyagoljad !
2016. jan. 12. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A s_ggfej szóban a második csillag létjogosultságában kételkedem... és tartalmilag egyet kell, hogy értsek a második válaszolóval. Jól ebből nem jössz ki. A legegyszerűbb, ha elmész máshova dolgozni.
2016. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig az sokat segít, ha kivered, de gondolom nő vagy, azért nem megy. De attól még használhatod a kezedet, csak a "kiverés" inverz műveletére.
2016. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!