Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz e valaha normális kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulek Péter kérdése:

Lesz e valaha normális kapcsolatom van nő aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Etyke gyerek voltam egész életemben fiatal koromban, és agresszívabb vagyok mostanában, Ezt hogyan tudnám ki nevelni magamból? Egyre jobban igyekszem :) és sikerül szerintem az agresszivitásommal nincs mostanában baj, de az etykeségemet, elvagyok a magam kis világába nehezen engedem be az embereket ilyenek, ezen hogyan tudnék változtatni ? Köszi a válaszokat előre is :)
2016. jan. 17. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
engem a helyesírásod jobban zavar:D járj el sportolni valahova.
2016. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes írás miatt :)
2016. jan. 19. 00:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is egyke vagyok, oszt'? :D Attól még antiszociálisnak nem kell lenni. Én sem vagyok az, maximum introvertált, de az nem jelent különösebb hátrányt, ha nem arról van szó, hogy egyáltalán nincs szükséged emberek társaságára.
2016. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!