Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen? Jol tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Jol tettem? Igy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány 27 éves tegnap randiztunk.

Tök jól éreztük magunkat.

Szoval minden ok.

Tegnap közölte h belém szeretett és h ilyen még nem fordult vele elő.

Meg h hiányzom neki.

Ezt még fb az idő vonalára is kírta.

Meg kért valamit ami az enyém és azzal aludna.

Aranyos lány tényleg szeretni valo vicces stb.

Viszont nekem kb 4 honapja ért véget egy kapcsim egy olyan lánnyal akibe szerelmes voltam.

Én próbáltam újra kezdeni vele de ő nem igen nyitott én felém.

Vártam rá honapok ig.

Így végül el keztem ismerkedni.

Rossz is volt egyedül.

Viszont én még szeretem az exemet.

De mivel ő így állt az újra kezdéshez végül így alakult.

Mostanival jol érzem magam de én még nem tudom azt mondani neki h szeretem stb.

Mostani törödik foglalkozik velem.

Előző kevésbé.


2016. jan. 25. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:

F_szért kell.

Mondatokat kezdeni.

Minden új sorban.

Ha kiférhetne renden is.

Egyben az egész.

Nem gondolod?

2016. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Figyelj!Én ide tanácsért írtam.

Nem azért h kötekedjenek.

Én egy rossz szóval nem illettelek se téged se az írásod.

Ha nem tutsz normálisan hozzá szolni a kérdéshez akkor inkább ne írj ha csak kötekedni tutsz.

Kössz.

2016. jan. 25. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legnagyobb gond, hogy úgy kezdtél el randizni mással, hogy még nem vagy túl az exeden, ami elég felelőtlen lépés volt a részedről, mint látható, meg is lett a következménye. Nem tudom meddig tartott az előző kapcsolatod, de 4 hónap baromi kevés egy olyan szakítás feldolgozásához, ahol te még szerelmes voltál.

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy ez az új lány is kicsit "elkapkodta" a dolgokat, mert első randin beleszeretni valakibe (már ha tényleg így van, és nem csak fellángolás), finoman szólva is furcsa, bár nem lehetetlen. Nem tartom kizártnak, hogy előbb-utóbb te is meg szereted, de addig se ígérj semmi konkrétat a lánynak, mert annál nagyobb sebet fogsz ejteni rajta, ha esetleg mégsem jön össze.

28/F

2016. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom.Nem is fogok neki fájdalmat okozni.

Igyekszek mindent meg tenni ezért az új kapcsiért és a lányért.

Exemet meg el felejteni.

Én próbálkoztam mindent meg tettem de ő szart bele.Örökké meg nem várhatok rá főleg ugy h azt se biztos szeret e még bár ha így állt a dologhoz akkor valszeg nem.És most itt egy lehetőség egy csodálatos lány akivel boldogok lehetünk.

Nem fogom el szalatani egy olyan lány miadt aki tesz rám.

Szoval igyekszem a legjobb formámat hozni és mindent meg addni ezért az új kapcsiért és a lánnyért.

2016. jan. 25. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, csak így tovább! :)
2016. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 25. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyesírásodat elnézve főleg hogy 27 vagy, elég gyengécske iskolát végezhettél. 8 ált?
2016. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jarj az uj lannysl. El fogod felejteni az exed. Es megszereted az uj bnod. Viszont szakits meg minden kapcsolatot az exszel.

N

2016. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a negatív véleménytől, de ha már megkérdezted a véleményünket, akkor elmondom. Szerintem nagy hiba volt, és bár nem akarod bántani, valószínűleg bántani fogod. Voltam már ilyen helyzetben, és az a tapasztalatom, hogy akkor tudtam belemenni egy igazán szerelmes boldog kiegyensúlyozott kapcsolatba, mikor már túl voltam az exemen. De ha úgy érzed hogy menni fog akkor szurkolok:)
2016. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!