Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak még rá, vagy továbblépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá, vagy továbblépjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minden tipp jól jön ebben a helyzetben... Van egy velem egyidős fiú, igazi szerelem első látásra, ami évek alatt eléggé elmélyült részemről. Igyekeztem tisztázni a helyzetet, de finom elutasításba, barátzónába ütköztem. Sokáig megvolt bennem a remény, aztán elkezdtem távolodni tőle, de nem enged el: ha nem keresem, pár nap és tuti kérdezi, mi van velem. Mindig voltak udvarlóim, akik iránt semmit nem tudtam érezni emiatt a fiú miatt, és most van valaki, aki tetszik (ez nálam már nagy szó!), úgy érzem, a szívem kezd kifáradni, azért lehet ez. Nem szép dolog úgy nyitni, hogy szerelmes vagyok valakibe, de szó szerint évek óta először tudok ránézni valaki másra, aki ráadásul lépéseket tesz felém. Viszont a fiú meg egyre közelebb araszol, találkozót kér meg ilyenek... Az udvarlómról nem tud, szóval nem a birtoklás okozza ezt nála. Tartsak ki mellette úgy is, hogy talán továbbra sem szeretne semmit, vagy válasszam a másik fiút, aki iránt nem lángolok annyira mint a másik iránt, de jobban "megérdemli " az esélyt? Kicsit úgy érzem, ez az egész a folyamatos hiábavaló remény miatt van. Viszont a másik fiút kihasználni nem akarom, túl jó ő ehhez! De nála érzem azt, hogy talán lemaradhatok róla.
2015. aug. 17. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne dédelgess halott álmokat (akivel első látásra szerelmet éreztél, rá értem), vágj bele az új fiúval. Néhány találkozás még nem átverés, utána még mindig mondhatsz nemet neki, ha nem válik be a személye. :) De adj esélyt, felesleges időpazarlás a múltban élni.
2015. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet ez mert hasonlóban vagyok csak fiúként és az önhibám miatt nem tudok azzal lenni akivel szeretnék és ő most olyan helyzetben érzi magát szerintem mint te és nem is sejti hogy mennyire szeretném én is de még elöbb helyre kell hoznom a saját életem.. Lehet elkéne mondanom neki de nem tudom. Na de mindegy is ez, a te helyzetedben szinte teljesen biztos hogy nincs ilyen helyzetben a fiú mint én, szóval ha ő eltolt magától valamiért és azóta is csak visszahúz néha akkor rövidre kéne zárd ezt a témát. Tudom hogy félsz elmondani mert nem akarod megölni a reményed amit dédelgetsz felé hisz ismerjük ezt a helyzetet sokan de ha nincs semmi speciális ok akkor kikell bökd ezt a lufit. Megkell kérdezd egy találkozón tőle hogy most ő tudna e szeretni téged vagy sem mert neked is csak egy életed van és nem fogsz örökké rávárni. Aztán ha ezen túl vagy akkor kezdj csak a másik fiúval foglalkozni mert úgy belekezdeni hogy titkon meghagyod ezt a szerelmi vonalad az aljasság lenne az "új" fiúval szemben hiszen csak szamár lenne a ló mellett még nagyon hosszú ideig a szívedben akármennyire is aranyos.
2015. aug. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki erkezik, fogadd el, aki megy, engedd el.
2015. aug. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj esélyt az új fiúnak.
2015. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, tényleg nagyon nehéz volt. A legelső fiút választottam, de nálunk sajnos rosszul sültek el a dolgok :( Amilyen szerelmes voltam az elején, annyira szenvedtem a végén, és szerencsére nem is tartott sokáig a dolog, de nem is ért meg annyi szenvedést. A másodikkal nem lett semmi, pofátlanság lett volna összejönni vele mindezek után, így nem is tettem, beszélgetünk, ennyi. Ő boldog kapcsolatban él évek óta, és én minden jót kívánok neki, mint barátot, nagyon kedvelem :-) És igen, lehetett volna valami kettőnk között, ez nem vitás, én voltam a hülye, de már késő bánat. Mindenképp a másodikkal jönnék össze, ha ő is jeleket küld feléd.
2015. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!