Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy várjak vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy várjak vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit pár hete ismertem meg, folyamatosan ő kezdeményezte a beszélgetéseinket, nagyon szimpatikusnak és aranyosnak tűnt számomra, szerintem meg is kedveltem és úgy éreztem hogy ő is engem, csak annyi a baj, hogy amikor találkoztunk, igen ott aludtam nála, ez mind szép és jó de "nem történt semmi" úgy vettem észre hogy kedvel engem, de ő úgy érzi előző kapcsolatán nem lépett még túl, én segítenék neki, de azóta hogy találkoztunk alig akar írni már most mondhatjuk azt hogy nem is ír vissza...sok embertől hallottam ezt azt hogy miket gondol rólam és jókat, de hát nem tudom így hova tenni, én írtam neki hogy miért nem ír, vagy ha baja van velem mondja meg, de semmi reakció, sokat ajánlották hogy hagyjam a fenébe, mert lehet megijedt attól hogy sokat írtam neki és "rá nyomultam" vagy várjak egy kicsit és hátha magától rám ír ebben eléggé kételkedem hogy írni fog

#Szerelem-probléma
2016. jan. 27. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nekem csak felemlítette és ennyi, annyit kérdeztem még tőle hogy mi volt a baj az előző kapcsolataiban? 1x átbeszéltük és annyi, tudom mondtam is neki hogy támogatóm mint barát de hát vissza se ír
2016. jan. 28. 10:01
 12/13 Blade Bone ***** válasza:
Értem, hát elég érdekesen hangzik így, mert mindent megpróbáltál és csak rajta múlna a dolog.. Szóval ha ezek után mégsem keresne fel, próbálj meg tovább lépni.
2016. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm :)
2016. jan. 29. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!