Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ember dönt két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember dönt két ember kapcsolatáról, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem ez túl énközpontú, túl ego.

Nem is beszéltük meg, nem tudtunk leülni, Ő eldöntötte és kész.

Nélkülem. Kizárólag egyedül, az én érzéseim semmibe véve.

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat két emberes játék és megkellett volna beszélnünk,

hogy mi a konkrét probléma, mi baja van mostanában, de erre esélyem nem volt.


Milyen jellemú ember az, aki így bánik a másik féllel?

Olyan csalódott vagyok, mert arra számítottam, hogy felnőtt emberekként sikerül leülni.



2016. febr. 2. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2016. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De ha megtehetnéd, egy emberként döntenél arról, hogy maradjatok együtt? Én ezt azért megkérdezném magamtól.

Szerintem nincs szükséged a válaszra, hogy mit rontottál el. Kiviharzott az életedből, romokat hagyva maga mögött, hátra sem nézve. Vagy megfolytottad a ragaszkodásoddal, vagy félt az elköteleződéstől, vagy egyszerűen vele nem stimmelt valami. Szerintem kicsit mindhárom, egy csipet első, két csipet második, egy bő marék harmadik. Hónapok, évek múlva ha megkérdezed, talán elmondja majd miről volt szó, de most önző, nem érdekli a véleményed, és ki akart hátrálni a számára legfájdalommentesebb módon.

2016. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás nem megegyezés kérdése....simán hozhat valaki saját döntést amit a másik félnek sajnos el kell fogadnia.

Mondjuk az furcsa, hogy minden előzmény nélkül megszakítja az összes kapcsolatot a volt párjával...ez nem logikus, nem életszerű. Itt valami sértődés állhat a háttérben.....nem tettél valami rossz fát a tűzre?

De az is lehet, hogy a párod csinált valami rosszat és így próbálja menteni a menthetetlent...finoman szólva nem szeretné kiteregetni a szennyest.

Nem hiszem, hogy ezen sokat kéne rágódnod, fogadd el a helyzetet és lépj tovább!!!!

37F

2016. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12. Hát biztos, hogy van abban valami, amit mondasz. A komoly kapcsolattal úgy nem volt problémája, de nem 100-as a csávó agyilag. Már, amikor megismertem is fura volt!Azt mondta, hogy jó lenne, ha én csábítanám el és hogy ez az utóbbi 2,5 évben senkinek sem sikerült, mert a nők nem normálisak! Vagyis kevés a normális! Nem tudom, aki ismerkedés elején ilyet mond egy nőnek, már az érdekes.
2016. febr. 2. 10:47
 15/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már ekkor nem kellett volna vele összeállnom! Itt sajnos nem gondolkodtam el!
2016. febr. 2. 10:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nem így műkszik!
2016. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ mi történt.

Akkor lenne önző, ha mondjuk párkapcsolatban a megkérdezésed nélkül eldönti, hogy hova mentek nyaralni, vagy önálló döntést hoz abban, ami mindkettőtöket érint a továbbiakban.

De a szakítás az megint más. Ha valaki eldönti, hogy vége, akkor ő már nem akarja megjavítani, tehát hiába akarná a másik tudni, hogy mivel volt gondja...

2016. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!