Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megint a lávalámpás fickó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint a lávalámpás fickó vagyok. A lány aki inspirált a lámpavásárlásra még mindig nagyon hiányzik, mihez kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mem tudom hogyan nevezik ezt a pszichológiában, de tudom miről beszélsz. Én pl. nem nézem többet a kedvenc mesém, mert az exemre emlékeztet.
2016. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk bekapcsolod a lávalámpádat, leülsz a fotelodba, és átgondolod, hogy tényleg ennyire véresen komolyan kell-e venni a dolgokat?! Vagy valamit valamiért!
2016. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én megint az a lány vagyok akinek hiányzik egy srác.:-(

Mihez kezdjek ezzel az érzéssel.?

2016. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bekapcsoltam a lámpát,beültem a fotelomba és gondolkodom.

Talán jót tesz egy kis szünet,csak félek,hogy a lány közben elfelejti milyen fontos nekem!

2016. febr. 6. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Eltelt némi idő, nem is olyan rövid, nem felejti el, ebben biztos lehetsz!!
2016. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennek igazán örülök!!!
2016. febr. 6. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is kell ilyen lávalámpa.:-D
2016. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy jót tesz a szünet? Mi van akkor, ha közben valaki más karjába engeded át?

Azért írom ezt, mert velem megtörtént, makacs voltam és elengedtem azt a nőt akit szerettem. Közben megismert valakit, és mire észhez tértem már elvesztettem.

2016. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félek attól,hogy a szünet miatt elveszítem,de a szünet nem nekem kell hanem neki.Most mérges rám,ki van bukva egy kicsit és félek,hogy nem értenénk szót,de legszívesebben csak vele lennék egész nap.
2016. febr. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!