Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat túlságosan leköti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat túlságosan leköti a munka, a tanulás. Mit tegyek, hogy velem is akarjon lenni? 19L

Figyelt kérdés

Egész nap tanul (programozó). Eddig minden nap találkoztunk, rengeteget beszéltünk, szórakoztunk, minden jól működött. Mostanában nem nagyon tudok vele szórakozni. Sokszor bámul az üresben, úgy látom, mintha valami miatt szomorú. Mikor kérdem, hogy mi a baj, azt mondja, hogy semmi. Sokszor meg is feletkezik rólam, annyit ül a gép előtt. Telefonon is mikor hivom, ő programozik. Már a szex sem olyan. Párszor megtörtént, hogy aktus közben neki leállt.

Zavar a viselkedése. Mit tegyek, hogy vonzóbb legyek, hogy kivánjon velem lenni úgy, mint régebb? Megoldás az, hogy féltékennyé tegyem?


2015. aug. 13. 16:02
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Elég óvodás hozzáállás, h féltékennyé teszed. Hacsak nem szűkösségből van veled mert sose kapna puncit, akkor le is szarja, h féltékennyé akarnád tenni.


Le kell ülni és megbeszélni.

2015. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress te is értelmes elfoglaltságot a másik nyomasztása helyett?
2015. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szegény srác
2015. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is programozó vagyok...amikor "üresen bámul" maga elé akkor valószínűleg fejben tervez valamit, nekem pl állandóan pörög az agyam valamin ha utazok vagy dolgozok...van amikor pihenek, lefoglalom magam mással, de van, hogy pl barátnőmmel vagyok valahol és akkor villan be valami megoldás/ötlet...


A féltékennyé tevés szerintem hülye ötlet...

Fontos, hogy motivált legyen és kellő időt fordítson a tanulmányokra, később ez nagyon megtérül...lehet eddig túl sok időt fordított rád, mert nem volt elfoglalt, de most a tanulás is sok időt visz el, meg kellene vele beszélned, hogy mennyi időre van szükséged, ő meg elmondja mennyit tud rád szánni...ha jól beosztja az ember az idejét akkor van mindenre amit szeretne, csak max nem mindenre annyi amennyi kéne...pl nekem 3 munkám van + barátnő + haverok + szórakozás + pihenés + tanulás...de nekem is csak 24 óra egy nap...


eddig mennyi időt töltöttetek együtt és most mennyit tudtok?


22F

2015. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem megoldás.

Tudod egy pasas ha koncentrál, eltelik a problémával, akkor kábé az összes sejtje azon dolgozik. Ilyenkor ha valami megzavarja, akkor automatikusan elhárítja a zavart és folytatja a dolgát.

Ez azt jelenti, hogy ha problémát támasztasz, akkor téged is khmm... megold.


Egy teljes gőzzel dolgozó férfit egyszerűen nem szabad zavarni, ennyi az egész.

2015. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!