Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben akivel kb 6-7 éve nagyon jól elvagyunk barátok lelki társak vagyunk. Mindent megosztunk egymással.Nem vagyunk párkapcsolatban, kb 2 éve kicsit több lett a barátságból.Minden nap beszélgetünk és egy hete azt mondta,hogy annyira nem szerelmes vannak érzései de próbálja elnyomni. Ez most azt jelentené, hogy szeret??? Sajnos nem lehet köztünk több ennél. :( Nincs egyikönknek se párkapcsolata nem ez az ok amiért nem lehetünk együtt. Eddig sose mondott ilyet és nem tudom ezt mire vélni. Már mondta, egyszer hogy nyomasztja az hogy titokban kell találkozunk, és szivesen elmondaná pár embernek hogy mi van köztünk. Mit tegyek hogy teljesen belém szeressen?? Nem tudja,hogy én szerelmes vagyok belé. Köszönöm a válaszokat! Föleg annak aki értelmes választ ad :)

2016. febr. 16. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg
2016. febr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Gondoltam de sajnos most két hétig nem látom, igy nem tudom vele addig megbeszélni. Már teljesen kikészit ez a helyzet!
2016. febr. 16. 02:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Már két éve,hogy több lett a barátságból,ezen a két héten nem fog múlni semmi.

Őrület,hogy tanácstalan vagy mikor csak annyi lenne a dolgod,hogy megmondod neki nem csak barátként szereted.

Ha ezek után sem történik semmi akkor majd lehetsz tanácstalan.

2016. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondta,hogy nem szerelmes...


Ha 6-7 éve szereted,és 2 éve van több közteted,akkor csak az időd pazarlod a reményekre! Sose fog úgy szeretni,ahogy akarnád. Egy nő érzi és tudja milyen az,amikor a férfi szereti.


Vagy elengeded, és vársz egy olyanra,aki majd szerelmes is lesz beléd, vagy benne maradsz ebbe a reménykedésbe és minden kis dologba nagyot fogsz belelátni meg kételyeid lesznek állandóan.

2016. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem puhatolózott az érzelmeid iránt, szerelmes ő is. Ki kell mondanod, hogy mit érzel, ha nem szeret, akkor legalább tovább tudsz lépni. Ha nem mondod el neki, még éveket húz el az életedből és utólag nagyon dühös leszel rá.
2016. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sidd ***** válasza:

Igy van, jól mondják a többiek is. Mond el neki, hogy TE mit érzel. Aztán jöhet a csók, az ölelés és boldogság ;)

hajrá !

2016. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!