Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy még elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy még elvagyok szex nélkül, és még nem akarom feltétlenül?

Figyelt kérdés

Már régóta nem vagyok szűz. A mostani barátomat imádom, már volt orál és nagyon jól csinálja. :) De valahogy élvezem azt, hogy lassan haladunk... Orál is csak hetek után volt, most meg két hónapja vagyunk együtt.

Csak azért furcsállom a dolgot, mert eddig (a szüzességem elvesztése kivételével) már egy hét után akartam pettinget és 1 hónap után már szexet.


20/L


2016. febr. 20. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ez tetszene.
2016. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, hogy ezt írom, de úgy őszintén, kit érdekel a te magánügyed, hogy most elvagy-e szex nélkül vagy sem.


Én se teszek fel kérdést azzal kapcsolatban, hogy normális-e a szexuális életem, mert ez csak rám tartozik.


A te magánügyed, most ha százan azt írják, hogy nem normális, akkor te változtatni fogsz rajta, vagy sem?

Azt csinálsz amit akarsz, 20 évesen elég nagy vagy már ehhez szerintem.

2016. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ebben a témában, hogy normális. Mindenki máshogy szereti. Te így. Én már két hét után megszexeltelek volna. De az meg én vagyok.
2016. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es: Mindenki olyan kérdést tesz fel, amilyet akar. Ha neked ez nem tetszik, nem kell válaszolni. :)
2016. febr. 20. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Ha neked jó, hogy Mo. egy része most már tud egy-két dolgot a szexuális életedről, hát egészségedre!


Csak akkor nem tudom, hogy neked szerepel-e olyan szó a szótáradban, hogy magánügy, ha már az ilyen intim dolgokat felteszel egy oldalra, még akkor is, ha senki se tudja, hogy ki vagy.

2016. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy SENKI nem tudja ki vagyok. Tehát hülyeségeket beszélsz.:)
2016. febr. 20. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudod a kekeckedő hozzászóló így udvarol neked. :)

Ki tudja, talán az oviban meg huzigolta Katika hosszú haját, mert teszett neki.

Én viszont tökéletes vagyok és beképzelt, úgyhogy engem akarj! :))) Én garantáltan infantilisebb vagyok nála! :))

2016. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha így haladsz, még apáca is válhat belőled!
2016. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!